Název: |
Head Tour |
Datum: |
26.-28.12. |
Pořadatel: |
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400) |
Místo konání: |
Vestec, Praha-západ |
Kódové číslo: |
406020 |
Dvorců + povrch: |
4 koberec s granulemi |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 12:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Polák Jiří |
Sportovní 456 | |
252 42 Vestec | |
Tel. (1): |
242441414 |
Tel. (2): |
777773139 |
E-mail: |
prihlasky@teniscentrum.com |
Internet: |
www.teniscentrum.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sedláčková Petra | 07.08.2001 | TK Olymp Praha | 176 |
9 |
238 |
09.12.2015 11:34:54 |
|
2. |
Flašarová Zuzana | 12.09.2000 | Mladý tenista, z.s. | 221 |
6 |
23.12.2015 19:13:08 |
||
3. |
Bíbová Tereza | 09.04.2001 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 628 |
3 |
711 |
06.12.2015 19:25:31 |
|
4. |
volná karta | volná karta |
||||||
5. |
volná karta | volná karta |
||||||
6. |
volná karta | volná karta |
||||||
7. |
volná karta | volná karta |
||||||
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
||||||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Drudíková Monika | 07.03.2002 | LTK Klatovy | 702 |
1 |
141 |
odhlášeno hráčem | 16.12.2015 07:50:29 |
2. |
Šestáková Nicole | 09.10.2001 | TCG Karlovy Vary | 702 |
1 |
309 |
odhlášeno hráčem | 18.12.2015 08:05:59 |
3. |
Kupková Lucie | 10.04.1999 | Lokomotiva Beroun | 57 |
20 |
odhlášeno hráčem | 18.12.2015 15:31:58 |
|
4. |
Golková Barbora | 31.12.1998 | Tempo Praha | 213 |
6 |
odhlášeno hráčem | 19.12.2015 18:11:23 |
|
5. |
Golková Tereza | 20.09.2001 | Tempo Praha | 702 |
1 |
624 |
odhlášeno hráčem | 19.12.2015 18:12:15 |
6. |
Šťastná Helena | 22.04.2000 | TK Horní Měcholupy | 164 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.12.2015 08:16:42 |
|
7. |
Zikmundová Martina | 18.08.2000 | Tenisklub Cheb | 67 |
15 |
odhlášeno hráčem | 20.12.2015 10:02:47 |
|
8. |
Kohoutová Barbora | 10.07.2000 | TC Spořilov Praha | 242 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 21.12.2015 10:45:37 |
|
9. |
Kohoutová Nikola | 10.07.2000 | TC Spořilov Praha | 313 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 21.12.2015 10:45:46 |
|
10. |
Cmarová Andrea | 17.04.1998 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 490 |
3 |
odhlášeno hráčem | 23.12.2015 08:46:13 |
|
11. |
Cmarová Lucie | 12.10.2000 | TK Slavia Plzeň | 108 |
12 |
odhlášeno hráčem | 25.12.2015 09:06:39 |
|
12. |
Kryčová Tereza | 03.03.2001 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 263 |
6 |
74 |
odhlášeno hráčem | 25.12.2015 10:45:27 |
13. |
Talpová Dominika | 21.09.2001 | SK OAZA Praha | 237 |
6 |
152 |
odhlášeno hráčem | 25.12.2015 11:28:32 |