Název: |
A2 |
Datum: |
11.-15.12. |
Pořadatel: |
1. Vestecká sportovní o.s. (A - 800) |
Kódové číslo: |
406016 |
Dvorců+povrch: |
5 koberec s granulemi |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v So do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Polák Jiří |
: |
Sportovní 456 |
: |
252 42 Vestec |
Tel. (1): |
777773139 |
E-mail: |
recepce@teniscentrum.com |
Poznámka pořadatele: Prezence je v pátek v 10:00, kvalifikace na místě, hlavní soutěž telefonicky, losování hlavní soutěže je v pátek v 17:00. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Štruplová Julie |
16.11.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
6 |
45 |
|
|
30.11.2020 14:06:10 |
2. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
9 |
45 |
|
|
29.11.2020 12:24:59 |
3. |
Pávková Katrin |
06.07.2005 |
I.ČLTK Praha |
13 |
35 |
|
|
20.11.2020 22:44:21 |
4. |
Bartůňková Nikola |
25.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
14 |
35 |
2 |
|
22.11.2020 10:08:43 |
5. |
Valentová Tereza |
20.02.2007 |
TK Sparta Praha |
18 |
30 |
7 |
|
12.11.2020 19:29:46 |
6. |
Hranáčová Kristýna |
20.03.2004 |
TK Most |
19 |
30 |
|
|
28.11.2020 23:03:58 |
7. |
Zámečníková Kristina |
15.10.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
21 |
30 |
|
|
25.11.2020 15:51:07 |
8. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
23 |
25 |
3 |
|
13.11.2020 18:39:40 |
9. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
24 |
25 |
|
|
30.11.2020 15:25:04 |
10. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
25 |
25 |
|
|
22.11.2020 18:00:02 |
11. |
Hažmuková Viktorie |
14.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
27 |
25 |
|
|
27.11.2020 20:38:26 |
12. |
Michálková Barbora |
03.04.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
29 |
25 |
52 |
|
15.11.2020 17:07:45 |
13. |
Smékalová Magdaléna |
17.01.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
30 |
25 |
5 |
|
29.11.2020 18:07:53 |
14. |
Panchartek Anna |
12.03.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
31 |
25 |
|
|
19.11.2020 13:17:51 |
15. |
Mihoková Petra |
04.11.2004 |
TCG Karlovy Vary |
33 |
25 |
|
|
09.11.2020 21:57:50 |
16. |
Šafářová Zdena |
20.08.2003 |
I.ČLTK Praha |
34 |
20 |
|
|
29.11.2020 20:19:53 |
17. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
37 |
20 |
|
|
16.11.2020 20:30:45 |
18. |
Pobořilová Aneta |
12.03.2004 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
42 |
20 |
|
|
02.11.2020 18:56:19 |
19. |
Mlenská Sára |
03.10.2006 |
TK Sparta Praha |
43 |
20 |
15 |
|
03.11.2020 19:58:26 |
20. |
Davidová Natálie |
15.10.2005 |
LTC Pardubice |
44 |
20 |
|
|
01.12.2020 10:40:22 |
21. |
Syrová Natálie |
05.08.2006 |
I.ČLTK Praha |
49 |
20 |
9 |
|
16.11.2020 12:59:43 |
22. |
Heiderová Karolína |
04.10.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
80 |
15 |
8 |
|
13.11.2020 13:16:31 |
23. |
Suchá Amy |
29.11.2007 |
TK Sparta Praha |
162 |
9 |
12 |
|
24.11.2020 09:40:45 |
24. |
Jandová Nela |
01.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
277 |
6 |
10 |
|
22.11.2020 16:36:46 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
45 |
20 |
|
|
14.11.2020 23:45:11 |
2. |
Kajabová Klára |
24.06.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
51 |
20 |
|
|
12.11.2020 18:47:37 |
3. |
Charvátová Nela |
26.06.2006 |
TK Most |
53 |
20 |
17 |
|
10.11.2020 11:47:42 |
4. |
Rainke Natálie |
18.04.2004 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
54 |
20 |
|
|
29.11.2020 21:37:44 |
5. |
Hanáková Denisa |
28.06.2004 |
BLTC Brno |
55 |
15 |
|
|
25.11.2020 15:52:01 |
6. |
Davidová Natali |
27.01.2006 |
TK Zlín |
56 |
15 |
193 |
|
15.11.2020 18:20:31 |
7. |
Hertlová Veronika |
01.12.2004 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
60 |
15 |
|
|
19.11.2020 12:16:15 |
8. |
Machková Natálie |
12.07.2005 |
SK Aritma Praha |
63 |
15 |
|
|
29.11.2020 12:30:36 |
9. |
Damašková Kristýna |
21.07.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
66 |
15 |
|
|
01.11.2020 16:05:34 |
10. |
Čákorová Jana |
11.06.2003 |
TK Slavia Plzeň |
68 |
15 |
|
|
30.11.2020 07:59:06 |
11. |
Šalková Natálie |
21.06.2006 |
TK Neridé |
127 |
12 |
16 |
|
29.11.2020 12:23:36 |
12. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
686 |
3 |
14 |
|
12.11.2020 20:44:53 |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
69 |
15 |
|
|
23.11.2020 18:45:51 |
2. |
Kroupová Natálie |
18.05.2003 |
TK Slavia Plzeň |
75 |
15 |
|
|
13.11.2020 13:55:05 |
3. |
Fuksová Natalie |
04.09.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
78 |
15 |
|
|
23.11.2020 12:35:27 |
4. |
Jelínková Barbora |
19.05.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
81 |
15 |
|
|
29.11.2020 23:12:24 |
5. |
Závišková Barbora |
03.04.2005 |
TK Třebíč |
89 |
12 |
|
|
22.11.2020 15:48:03 |
6. |
Jantačová Elen |
16.08.2005 |
TJ Brno-Komín |
96 |
12 |
|
|
10.11.2020 21:58:46 |
7. |
Krejzová Andrea |
02.01.2004 |
TK Most |
97 |
12 |
|
|
29.11.2020 20:26:11 |
8. |
Linhartová Nela |
12.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
102 |
12 |
61 |
|
24.11.2020 11:25:20 |
9. |
Kopřivová Nikola |
10.04.2006 |
TO Sokol Nehvizdy |
113 |
12 |
32 |
|
29.11.2020 19:23:07 |
10. |
Navrátilová Magdalena |
05.04.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
115 |
12 |
|
|
25.11.2020 14:23:45 |
11. |
Trinerová Darja |
01.09.2005 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
118 |
12 |
|
|
23.11.2020 20:22:06 |
12. |
Malá Natálie |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
119 |
12 |
26 |
|
04.11.2020 15:52:26 |
13. |
Šárová Lucie |
23.04.2006 |
TK Neridé |
122 |
12 |
82 |
|
24.11.2020 20:43:32 |
14. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
128 |
12 |
64 |
|
23.11.2020 13:48:17 |
15. |
Havlová Libuše |
28.05.2005 |
TJ Spoje Praha |
134 |
9 |
|
|
22.11.2020 17:24:17 |
16. |
Belšánová Eva |
18.09.2006 |
TK Neridé |
138 |
9 |
39 |
|
14.11.2020 20:29:12 |
17. |
Škachová Magdaléna |
08.12.2003 |
LTC Slovan Kladno |
139 |
9 |
|
|
21.11.2020 21:28:32 |
18. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
146 |
9 |
24 |
|
09.11.2020 19:31:53 |
19. |
Šimonová Sára |
20.06.2003 |
ŽLTC Brno |
153 |
9 |
|
|
09.11.2020 08:10:10 |
20. |
Knížová Jana |
19.08.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
159 |
9 |
|
|
05.11.2020 14:32:49 |
21. |
Drukerova Amelie Essie |
27.06.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
164 |
9 |
28 |
|
01.12.2020 09:48:45 |
22. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
188 |
9 |
73 |
|
19.11.2020 21:52:07 |
23. |
Hajná Kateřina |
17.05.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
196 |
9 |
34 |
|
13.11.2020 21:39:07 |
24. |
Sokolová Marie |
18.06.2005 |
TC BORS CLUB |
202 |
9 |
|
|
04.11.2020 18:41:27 |
25. |
Soukupová Lucie |
26.02.2007 |
TK Písek |
233 |
6 |
44 |
|
30.11.2020 21:09:14 |
26. |
Dementyeva Varvara |
14.04.2006 |
SK HAMR, z.s. |
235 |
6 |
621 |
|
22.11.2020 14:51:43 |
27. |
Slavíková Emma |
24.01.2003 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
257 |
6 |
|
|
29.11.2020 09:45:15 |
28. |
Petáková Helena |
21.04.2004 |
F.H.TK Dobřichovice |
283 |
6 |
|
|
17.11.2020 19:15:24 |
29. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
290 |
6 |
36 |
|
08.11.2020 07:58:38 |
30. |
Opletalová Emma |
16.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
310 |
4 |
675 |
|
17.11.2020 10:10:52 |
31. |
Židelová Viktorie |
17.07.2006 |
ŽLTC Brno |
336 |
4 |
22 |
|
12.11.2020 22:52:11 |
32. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
346 |
4 |
48 |
|
04.11.2020 16:02:56 |
33. |
Vachková Valentina |
22.03.2007 |
LTK Liberec |
378 |
4 |
33 |
|
29.11.2020 21:06:10 |
34. |
Bervid Victoria |
23.05.2008 |
I.ČLTK Praha |
451 |
4 |
30 |
|
22.11.2020 17:27:37 |
35. |
Zimanyi Ela |
23.10.2007 |
ŽLTC Brno |
517 |
3 |
63 |
|
30.11.2020 09:16:43 |
36. |
Jiroušková Monika |
31.01.2008 |
TK Neridé |
699 |
1 |
58 |
|
14.11.2020 10:47:38 |
37. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
699 |
1 |
50 |
|
23.11.2020 18:56:32 |
38. |
Jelínková Anna |
31.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
207 |
6 |
|
|
02.12.2020 09:31:44 |
39. |
Poláková Tereza |
15.06.2004 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
58 |
15 |
|
|
04.12.2020 10:19:44 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Tichá Linda |
12.12.2006 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
699 |
1 |
164 |
odhlášeno hráčem |
01.12.2020 18:20:48 |
2. |
Vavříková Adéla |
02.08.2004 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
90 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.12.2020 21:07:13 |
3. |
Šílová Nela |
19.05.2006 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
97 |
12 |
19 |
odhlášeno hráčem |
04.12.2020 14:13:00 |
4. |
Čížková Pavla |
17.08.2004 |
LTK Klatovy |
158 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
05.12.2020 12:00:01 |
|