Český tenisový svaz
Název:
Precheza Cup
Datum:
06.-09.12.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600)
Místo konání:
Přerov
Kódové číslo:
406010
Dvorců + povrch:
3 COURT SOL
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Huťka Petr
Kosmákova 55
750 02 Přerov
Tel. (1):
777 307 084
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace v pátek 6.12.2019, počet účastníků 16, postupují do hlavní soutěže 4. Prezentace kvalifikace ve čtvrtek 5.12.2019 do 18:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
9
45
0
 
18.11.2019 19:22:36
2.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
61
15
0
 
06.11.2019 17:36:42
3.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
0
 
05.11.2019 10:23:33
4.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
64
15
0
 
04.11.2019 11:35:58
5.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
0
 
12.11.2019 07:55:22
6.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
72
15
0
 
07.11.2019 18:57:38
7.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
01.11.2019 11:23:46
8.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
0
 
15.11.2019 16:19:01
9.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
0
 
17.11.2019 19:01:25
10.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
88
15
35
 
10.11.2019 16:59:55
11.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
98
12
26
 
02.11.2019 16:10:44
12.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
01.11.2019 12:25:05
13.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
 
01.11.2019 20:17:18
14.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
101
12
252
 
01.11.2019 11:00:52
15.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
105
12
47
 
02.11.2019 13:41:19
16.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
 
11.11.2019 20:27:16
17.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
116
12
246
 
02.11.2019 09:44:51
18.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
125
12
0
 
13.11.2019 15:43:53
19.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
127
12
55
 
13.11.2019 12:44:04
20.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
146
12
36
 
01.11.2019 07:40:31
21.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
149
12
158
 
18.11.2019 23:25:00
22.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
150
12
17
 
02.11.2019 20:36:39
23.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
150
12
0
 
19.11.2019 10:53:04
24.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
168
9
94
 
03.11.2019 18:33:31
25.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
186
9
0
 
05.11.2019 10:07:15
26.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
186
9
53
 
16.11.2019 08:35:06
27.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
 
01.11.2019 15:31:53
28.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
215
9
0
 
18.11.2019 10:42:06
29.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
217
9
0
 
05.11.2019 13:18:58
30.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
231
9
63
 
10.11.2019 10:08:21
31.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Městský tenisový klub Karviná
235
6
0
 
15.11.2019 23:20:49
32.
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
251
6
149
 
08.11.2019 16:59:30
33.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
262
6
72
 
08.11.2019 17:09:53
34.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
317
6
23
 
01.11.2019 00:15:56
35.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
320
6
434
 
11.11.2019 21:21:59
36.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
325
6
175
 
06.11.2019 08:55:09
37.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
330
6
101
 
12.11.2019 13:47:49
38.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
340
6
80
 
04.11.2019 11:27:17
39.
Sikorová Sára 25.06.2006 TJ TK Šumperk
407
4
142
 
18.11.2019 14:31:41
40.
Novák Nicol 20.10.2005 TK Na Dolině o.s.
420
4
82
 
11.11.2019 12:22:52
41.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
426
4
361
 
13.11.2019 10:49:00
42.
Můrová Vendula 17.10.2002 SK JC Sport Opava
504
4
0
 
13.11.2019 19:55:06
43.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
525
4
86
 
09.11.2019 16:49:05
44.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
805
1
123
 
06.11.2019 14:10:17
45.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
 
14.11.2019 08:43:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 15:00:44
2.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 16:05:02