Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  17.-20.05.
Věk. kategorie:  dorost
Jančík Jakub
 
 
 
Krahulec Jan
6:2, 6:2
 
Gedeon Petr
6:1, 6:4
 
Čech Jan
6:2, 6:1
 
Klemens Filip
6:2, 6:1
 
Holeš Marcel
6:4, 6:3
 
Kubín Matěj
6:1, 6:1
 
Machala Martin
6:0, 7:6
 
Sapala Michal
6:1, 6:3
 
Nováček Filip
6:2, 6:0
 
Kus Jan
7:6, 6:7, 6:1
 
Nedvídek Jan
7:5, 6:3
 
Křenek Kristián
6:2, 6:3
 
 
6:4, 7:5
 
Mihoč Jakub
 
Hrachovec Tomáš
6:2, 6:1
 
 
 
Spirka Simon
6:1, 6:1
 
Častulík Marek
6:7, 6:2, 6:3
 
Podsedník Dominik
6:2, 4:6, 6:3
 
Vrba Lukáš
6:2, 6:1
 
Guráš Martin
6:3, 3:6, 6:2
 
Navrátil Vojtěch
7:5, 6:1
 
Mikulák Jakub
3:6, 6:3, 7:5
 
David Tomáš
6:2, 6:2
 
Bonk Vojtěch
6:0, 6:0
 
Cienciala Jan
6:4, 7:5
 
Janík Petr
6:7, 6:3, 6:1
 
Kubáň Pavel
6:3, 7:6
 
 
6:1, 6:0
 
Pozdenkov Petr
 
Otypka Matouš
7:6, 6:0
 
 
 
Ocásek Maxim
6:1, 6:0
 
Lýsek Lukáš
6:4, 6:3
 
Raška Vítek
6:2, 6:4
 
Havránek Jakub
6:0, 6:3
 
Kysilko Oliver
6:3, 6:4
 
Fromel Martin
6:2, 6:1
 
Opálka Matyas
3:6, 6:3, 6:1
 
Viznar Alan
6:1, 6:3
 
Postupa Richard
6:0, 6:4
 
Mandelík Lukáš
6:0, 6:0
 
Ichnovský Marek
7:5, 6:4
 
Kubatko Dominik
4:6, 6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Galuška Daniel Damián
 
Valigůra Radim
2:6, 6:1, 6:1
 
 
 
Lankočí Matyáš
6:1, 3:6, 7:5
 
Dokoupil Přemysl
6:4, 6:2
 
Rousek Šimon
6:3, 7:6
 
Botur Lukáš
6:1, 6:2
 
Jadamus Adam
6:1, 6:4
 
Rodák Jan
6:2, 6:3
 
Zeithamel David
6:0, scr.
 
Formánek Václav
6:3, 6:4
 
Bako Jan
6:1, 6:1
 
Myslivec Šimon
6:2, 6:1
 
Bollog Jiří
6:2, 6:4
 
Vacula Filip
7:5, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Rys Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Rola Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Losování: Valigůra Radim
Počet účastníků56
NasazeníBH
Jančík Jakub 3430
Rys Dominik 4130
Galuška Daniel Damián 4225
Hrachovec Tomáš 6720
Valigůra Radim 7820
Mihoč Jakub 8120
Pozdenkov Petr 8420
Otypka Matouš 8620
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 312970

Mihoč Jakub - Valigůra Radim
 
 
 
Kubatko Dominik - Kubáň Pavel
6:4, 6:2
 
Krahulec Jan - Bollog Jiří
7:5, 7:6
 
Kysilko Oliver - Janík Petr
6:4, 1:6, 1:0
 
 
 
 
6:4, 4:6, 1:0
 
Čech Jan - David Tomáš
 
Hrachovec Tomáš - Kubín Matěj
scr.
 
 
 
Častulík Marek - Vrba Lukáš
6:2, scr.
 
Spirka Simon - Cienciala Jan
6:4, 6:3
 
Bako Jan - Lankočí Matyáš
6:4, 1:6, 1:0
 
Černý Jakub - Fromel Martin
6:3, 5:7, 1:0
 
 
6:3, 6:1
 
Rys Dominik - Vašenka Daniel
 
Myslivec Šimon - Machala Martin
7:6, 3:6, 1:0
 
 
 
Viznar Alan - Rousek Šimon
6:2, 6:1
 
Rodák Jan - Botur Lukáš
2:6, 6:2, 1:0
 
Klemens Filip - Nováček Filip
7:5, 6:4
 
Nedvídek Jan - Mandelík Lukáš
6:3, 5:7, 1:0
 
 
6:2, 6:3
 
Zeithamel David - Navrátil Vojtěch
 
Guráš Martin - Opálka Matyas
6:7, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Bonk Vojtěch - Formánek Václav
 
Raška Vítek - Jadamus Adam
6:3, 6:2
 
Dokoupil Přemysl - Postupa Richard
6:7, 6:4, 1:0
 
 
6:4, 6:2
 
Mikulák Jakub - Galuška Daniel Damián
 
Rozhodčí turnaje: Rola Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Rys Dominik 4130
Galuška Daniel Damián 4225
Hrachovec Tomáš 6720
Valigůra Radim 7820
Mihoč Jakub 8120
Zeithamel David 9520
Navrátil Vojtěch 10515
Kubín Matěj 11415
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 314970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Divila Radek Adam24.11.2002TK Milo Olomouc
Šíp Ondřej14.06.2002TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Václavík Jan13.12.2002TC Kopřivnice
Szic Sandro09.11.2003SK Véska

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mandelík Lukáš09.09.2005SK Vitality Slezsko o.s.