Lušovský Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Týn Matěj | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | 4:6, 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kudláček Martin | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Rodák Jan | 3:6, 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zacharopulos Ilias | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Holiš Dominik | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vitásek Matouš | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
Urban Radim | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Robenek Matěj | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Gedeon Petr | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Mihoč Jakub | | | 3:6, 6:2, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Myslivec Matouš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Pumprla Jiří | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Pavelka Patrik | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Šenk Filip | | | | | 3:6, 6:4, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hašek Ondřej | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jadamus Adam | 3:6, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Tuhovčák Matěj | | | 5:1, scr. | | | |
| | | | | | |
Rys Dominik | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Jan | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Podzemný Vojtěch | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hrbáč Daniel | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Krahulík Jan | 7:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Gofroj Ondřej | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Matěj | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Mališ Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Dorda Lukáš | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Galuška Daniel Damián | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jermář Jan | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Kahanek Kryštof | | | | | | 6:2, 4:6, 7:6 |
| | | | | | |
Mikulák Jakub | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kus Jan | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bollog Jiří | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Křikala Martin | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Navrátil Vojtěch | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Merta Vojtěch | 1:6, 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Poljak Martin | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
Závada Ondřej | 6:2, 1:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Stolarik Petr | | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hrachovec Tomáš | 7:6, 2:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šustáček Tomáš | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pacák Marek | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Filo Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Bugel Daniel | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
Krmaschek Kryštof | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Matýsek Martin | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Petr | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Miler Tomáš | | | 7:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Szturc Dominik | 7:5, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Botur Lukáš | | 6:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Zoubek Vojtěch | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Podsedník Dominik | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
Štěpán Ondřej | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pavlištík Jakub | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rafaj Ondřej | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Michalík Jiří | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Moravec Ondřej | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mališ Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Program pondělí 16.5.: 8 hod Lušovský-Šenk, Filo-Mališ, Kučerová-Wojciková, Hejčová-Vlachopulosová, Malatínká-Čecháková, Koláčková-Kubáňová, ne dříve než v 11 hod hráči a hráčky hrající čtyřhru |
| Počet účastníků | 60 | Nasazení | CŽ | BH | Lušovský Michal | 33 | 30 | Mališ Filip | 41 | 25 | Šenk Filip | 45 | 25 | Filo Roman | 51 | 25 | Jermář Jan | 78 | 20 | Pavelka Patrik | 92 | 20 | Bugel Daniel | 94 | 15 | Kahanek Kryštof | 118 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 175 |
Kódové číslo akce: 312970 |
|
|