Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  dorost
Veigert Vojtěch
 
 
 
Čech Michal
6:1, 6:0
 
Smuts Daniel
3:6, 6:3, 7:5
 
Fiala Martin
6:2, 6:4
 
Rouchal Dominik
6:3, 6:0
 
Sluka Matěj
6:0, 6:1
 
 
 
Brückner Lukáš
6:4, 6:0
 
 
 
Bezdíček Bohumil
6:0, 6:2
 
Matějíček Petr
3:6, 6:3, 6:4
 
Bahenský Martin
6:4, 6:3
 
Papoušek David
6:2, 6:3
 
Horálek Dominik
1:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Šrámek Ondřej
6:4, 6:3
 
 
 
Šmejkal Šimon
6:0, 7:5
 
Hudetz Filip
6:1, 6:1
 
Kelnar Lukáš
4:6, 7:6, 6:4
 
Veselý František
6:0, 6:1
 
Hrubý Pavel
6:3, 6:2
 
 
 
Wünsch Vojtěch
5:7, 7:5, 6:4
 
 
 
Taláb Vojtěch
6:1, 6:3
 
Berka Vojtěch
3:6, 6:1, 7:6
 
Jansa Štěpán
6:3, 6:2
 
Nekut Václav
6:0, 6:0
 
Šoltys Radek
6:2, 6:3
 
 
 
Polák Marek
6:3, 6:2
 
 
 
Matouš Jakub
6:1, 6:2
 
Knutson Dominik
6:4, 7:5
 
Bouchner Aleš
scr.
 
Všetečka Jan
6:0, 6:1
 
Čížek Daniel
7:5, 6:0
 
 
 
Holub Mikuláš
6:4, 6:2
 
 
 
Říha Matyáš
3:6, 6:1, 6:1
 
Holub David
6:0, 5:7, 6:2
 
Nováček Filip
6:3, 6:4
 
Vala Filip
6:1, 6:7, 6:4
 
Lukáš Břetislav
6:3, 7:6
 
 
 
Praus Lukáš
6:3, 6:1
 
 
 
Záplata Ondřej
6:2, 6:2
 
Kárník Dominik
6:3, 6:4
 
Taláb Matěj
6:4, 6:4
 
Sajdak Hubert
6:3, 6:2
 
Skokan Ondřej
6:3, 6:0
 
 
 
Typl Jáchym
2:6, 6:0, 6:2
 
 
 
Malý Lukáš
6:4, 6:4
 
Pala Ondřej
6:0, 6:0
 
Krejčí Jan
6:1, 6:0
 
Král Libor
6:1, 3:6, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Krejčíř Petr
 
Rozhodčí turnaje: Zálabská Eva (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: 1. náhradník na MČR dorostenců PJ je V. Veigert, 2. náhradník M. Polák
Počet účastníků48
NasazeníBH
Veigert Vojtěch 6920
Krejčíř Petr 7620
Lukáš Břetislav 9420
Šrámek Ondřej 11315
Šoltys Radek 12315
Horálek Dominik 12415
Praus Lukáš 12815
Polák Marek 13015
Kategorie : 8Součet BH: 135
Kódové číslo akce: 312920

Veigert Vojtěch - Šrámek Ondřej
 
 
 
Matějíček Petr - Král Libor
6:3, 6:3
 
Hudetz Filip - Berka Vojtěch
6:7, 7:5, 1:0 (6)
 
Papoušek David - Nekut Václav
6:1, 4:6, 1:0 (9)
 
 
 
Šoltys Radek - Holub Mikuláš
7:6, 6:0
 
 
 
Čížek Daniel - Krejčíř Petr
6:2, 6:4
 
 
 
Knutson Dominik - Všetečka Jan
7:5, 7:5
 
Taláb Matěj - Taláb Vojtěch
6:1, 6:1
 
Hrubý Pavel - Holub David
6:4, 6:2
 
Fiala Martin - Sajdak Hubert
6:3, 7:6
 
Skokan Ondřej - Typl Jáchym
6:4, 6:3
 
 
 
Krejčí Jan - Kelnar Lukáš
6:4, 6:7, 1:0 (9)
 
 
 
Bouchner Aleš - Nováček Filip
6:3, 7:6
 
 
 
Jansa Štěpán - Říha Matyáš
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
Pala Ondřej - Záplata Ondřej
6:2, 3:6, 1:0 (7)
 
Horálek Dominik - Praus Lukáš
6:4, 6:3
 
 
 
Malý Lukáš - Kárník Dominik
6:1, 6:2
 
 
 
Vala Filip - Bezdíček Bohumil
7:6, 6:3
 
 
 
Bahenský Martin - Rouchal Dominik
6:1, 6:2
 
Matouš Jakub - Veselý František
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Lukáš Břetislav - Wünsch Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Zálabská Eva (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Veigert Vojtěch 6920
Krejčíř Petr 7620
Lukáš Břetislav 9420
Šrámek Ondřej 11315
Šoltys Radek 12315
Horálek Dominik 12415
Praus Lukáš 12815
Wünsch Vojtěch 13115
Kategorie : 8Součet BH: 135
Kódové číslo akce: 314920

Tisková PDF verze hracího plánu