Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
východočeský (P - 200)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
316920
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D.
K rozvodně 92
53O 06 Pardubice
Tel. (1):
777 132 728
Tel. (2):
777341301
E-mail:
zalabska@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR ZMĚNA PREZENTACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: prezentace v pátek 17.5. do 18,00 formou SMS na číslo 777132728 (bude potvrzena) ve tvaru: příjmení, jméno BH, CŽ. Následně cca do 19,00 bude zveřejněn los a pořadí zápasů (sobota od 9,00).
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
volná karta
08.04.2019 13:22:46
2.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
 
volná karta
24.03.2019 08:46:59
3.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
volná karta
15.03.2019 01:41:48
4.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
volná karta
18.03.2019 19:45:12
5.
Šoltys Radek 30.06.2002 TC Jičín
123
15
 
volná karta
12.05.2019 21:22:04
6.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
124
15
 
volná karta
28.03.2019 07:08:04
7.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
 
volná karta
18.03.2019 12:25:15
8.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
130
15
 
volná karta
05.04.2019 16:19:33
9.
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice
131
15
 
volná karta
01.05.2019 21:47:17
10.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
 
volná karta
16.03.2019 22:53:25
11.
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
180
12
 
volná karta
12.05.2019 19:37:55
12.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
188
12
 
volná karta
28.03.2019 16:15:53
13.
Čížek Daniel 12.04.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
226
9
 
volná karta
25.04.2019 21:52:47
14.
Sluka Matěj 18.05.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
231
9
 
volná karta
14.04.2019 15:58:28
15.
Hrubý Pavel 16.03.2001 TK Pernštýn 1897 Pardubice
232
9
 
volná karta
17.04.2019 16:44:33
16.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
volná karta
19.03.2019 20:07:26
17.
Krejčí Jan 14.08.2004 TO TJ Svitavy
248
9
62
volná karta
20.03.2019 21:29:49
18.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
258
9
 
volná karta
17.03.2019 23:00:15
19.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
 
volná karta
08.04.2019 17:06:47
20.
Jansa Štěpán 19.07.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
270
9
 
volná karta
12.05.2019 21:22:35
21.
Hudetz Filip 04.01.2002 TO SK Žamberk
291
9
 
volná karta
05.05.2019 14:05:46
22.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
293
9
 
volná karta
05.04.2019 00:48:28
23.
Kárník Dominik 25.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
313
9
 
volná karta
18.03.2019 16:13:09
24.
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice
313
9
 
volná karta
07.05.2019 17:53:04
25.
Matouš Jakub 27.07.2003 TJ Lázně Bělohrad
333
6
 
volná karta
18.04.2019 15:21:32
26.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
338
6
 
volná karta
05.04.2019 00:47:32
27.
Bouchner Aleš 18.01.2003 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
348
6
 
volná karta
19.03.2019 09:04:26
28.
Berka Vojtěch 15.03.2002 LTC Pardubice
355
6
 
volná karta
21.04.2019 10:25:24
29.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
395
6
 
volná karta
07.05.2019 13:22:21
30.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
402
6
32
volná karta
19.04.2019 08:53:30
31.
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
439
6
108
volná karta
11.04.2019 14:18:09
32.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
504
6
224
volná karta
07.04.2019 20:35:51
33.
Holub David 12.02.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
555
4
 
volná karta
29.04.2019 17:20:30
34.
Bahenský Martin 17.01.2003 TO TJ Svitavy
560
4
 
volná karta
01.05.2019 09:29:51
35.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
617
4
 
volná karta
15.03.2019 14:56:47
36.
Vala Filip 23.07.2004 LTC Pardubice
626
4
116
volná karta
24.03.2019 14:25:29
37.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
660
4
 
volná karta
10.05.2019 08:21:03
38.
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
753
4
130
volná karta
19.03.2019 10:48:17
39.
Veselý František 28.03.2003 TJ Lázně Bělohrad
791
3
 
volná karta
07.05.2019 14:51:40
40.
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
856
3
134
volná karta
12.05.2019 19:38:21
41.
Záplata Ondřej 09.08.2004 TC Nové Město n. Metují
881
3
359
volná karta
02.05.2019 14:10:41
42.
Nekut Václav 19.08.2003 LTC Pardubice
902
3
 
volná karta
05.05.2019 12:05:37
43.
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1128
1
285
volná karta
16.03.2019 17:19:10
44.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
1128
1
267
volná karta
08.04.2019 13:24:59
45.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
1128
1
 
volná karta
02.05.2019 17:56:50
46.
Všetečka Jan 22.01.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
1128
1
415
volná karta
06.05.2019 21:04:14
47.
Smuts Daniel 14.12.2005 TO TJ Tesla Pardubice
1128
1
726
volná karta
12.05.2019 19:37:25
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
740
4
91
 
16.05.2019 09:40:18
2.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
602
4
75
 
16.05.2019 14:25:37

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kolář Filip 27.06.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
96
20
 
odhlášeno hráčem
24.04.2019 20:53:02
2.
Klejch Adam 11.03.2002 TJ Lázně Bělohrad
447
6
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 19:21:58
3.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
224
9
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 14:27:24