Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | západočeský | Datum: | 12.-14.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kraus Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Michal | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Růžek Filip | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Flídr Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Miller David | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Hofmann Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Olšanský Filip | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Klír Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Václav | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brož Petr | | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vavřík Roman | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Prášek Miloslav | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Brill Jindřich | | | | | | |
| | | | | | |
Duba Ondřej | | | | 6:7 (5), 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jadlovský Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Jan Mikuláš | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Mouček Tomáš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zapský Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Čapek Jakub | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gosler Marek | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Holzer Radek | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Marek Šimon | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Veit Michal | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šmídt Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Silovský Miroslav | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Juha Konrád | 6:1, 1:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Skrbek Matěj | | | | | 7:5, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bužek Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Makovec Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Milt Lukáš | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vild Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Grossmann David | | | 6:1, 1:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Jedlička Adam | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Hrdina |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Kraus Martin | 27 | 35 | Kroupa Václav | 65 | 25 | Růžička Václav | 68 | 25 | Šmíd Filip | 81 | 20 | Zapský Kryštof | 87 | 20 | Skrbek Matěj | 88 | 20 | Klír Petr | 117 | 15 | Čapek Jakub | 186 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 172 |
Kódové číslo akce: 312880 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Došič Nikola | 16.12.2002 | TCG Karlovy Vary | Bureš Martin | 14.04.2000 | Tenisklub Cheb |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Babka Jakub | 22.04.2004 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|