Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 14.-16.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Martínek David | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koukal Petr | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Potůček Adam | 6:4, 3:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Barnat Jiří | | | 7:6, 2:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kotlín Michael | | | | | | |
| | | | | | |
Royston Daniel | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 3:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Janeček Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Vízner Daniel | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Poštolka Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | | | | | 2:6, 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmída Daniel | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Machač Kristian | 6:4, 1:6, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Pučálka Jan | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Černý Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Tomáš | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šmída David | | | | | | |
| | | | | | |
Bursa Matyáš | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Pechar Ondřej | 6:3, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pírek František | | | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | | | | | | 6:4, 3:6, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bubák Vojtěch | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Filip | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Koudelka Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Zima Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Dinh Pavel | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Pavlišta Jonáš | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Pecák Štěpán | | | | | 6:4, 1:6, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dybal Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sklenka Victor Andrés | | | | | | |
| | | | | | |
Jiroušek Lukáš | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kasalý Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Závrský Hynek | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kobera Jakub | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Doubek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Martínek David | 47 | 25 | Doubek Lukáš | 49 | 25 | Podlešák Marek | 64 | 20 | Januška Adam | 69 | 20 | Poštolka Roman | 71 | 20 | Rais Vítek | 76 | 20 | Pecák Štěpán | 83 | 20 | Pírek František | 88 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 170 |
Kódové číslo akce: 312830 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Tišer Marek | 30.05.2001 | LTC Mladá Boleslav z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zima Tomáš | 28.06.1998 | LTC Mladá Boleslav z.s. | Pechar Ondřej | 29.01.1999 | TJ Sokol Dobřichovice | Vízner Daniel | 09.07.1998 | Pála Vízner Tennis z.s. |
|