Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 17.-19.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Jetel Michal | | | | | |
| | | | | |
Jančík Adam | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Podlešák Marek | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Doubek Lukáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pechar Ondřej | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Novák Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Janoš Martin | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bauman Michal | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Andres Erik | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
Dybal Tomáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Friedrich Jonáš | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Dulík Juraj | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fiala Jan | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Moravec Petr | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Paul Daniel | | 6:2, 7:6 | | | |
| | | | | |
Martínek David | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Vachtl Jiří | | | | | 6:1, 6:7, 6:1 |
| | | | | |
Hauba Filip | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vízner Daniel | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Štěpánek Antonín | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kischer Martin | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Karban Lukáš | 6:7, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rais Vítek | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bezemek Petr | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Zima Tomáš | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | |
Bursa Matyáš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Zahrádka Filip | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pavlišta Jonáš | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Dubský Marek | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Loder David | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hartmann Michal | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kalivoda Adam | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Jetel Michal | 21 | 35 | Kalivoda Adam | 36 | 30 | Andres Erik | 64 | 20 | Bezemek Petr | 74 | 20 | Vachtl Jiří | 82 | 20 | Martínek David | 94 | 15 | Bauman Michal | 105 | 15 | Zima Tomáš | 106 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 170 |
Kódové číslo akce: 312830 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bulan David | 09.09.1998 | Tenis Dobříš | Bělohlávek Martin | 03.02.1999 | TK Neridé |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pavlišta Jonáš | 18.04.2001 | TK Roja Příbram z.s. | Moravec Petr | 26.09.1997 | TK Stochov | Doubek Lukáš | 24.06.2000 | F.H.TK Dobřichovice |
|