Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
22.-26.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Místo konání: |
Ostrov Štvanice 38 Praha 7 |
Kódové číslo: |
316800 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 08:30 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vaníček Petr |
Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
739220233 |
E-mail: |
pevanicek@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Nicod Jakub | 21.07.2004 | TK Sparta Praha | 24 |
35 |
12.05.2020 06:25:31 |
||
2. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 26 |
35 |
11.05.2020 09:38:59 |
||
3. |
Baum Štěpán | 26.07.2003 | TK Sparta Praha | 27 |
35 |
12.05.2020 14:05:58 |
||
4. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | 32 |
30 |
12.05.2020 14:58:36 |
||
5. |
Truhlář Josef | 01.05.2003 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 36 |
30 |
11.05.2020 12:39:27 |
||
6. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 42 |
30 |
06.04.2020 13:30:13 |
||
7. |
Schneider Václav | 25.08.2002 | I.ČLTK Praha | 45 |
25 |
11.05.2020 11:27:52 |
||
8. |
Forman Max | 27.02.2002 | TJ Sokol Vysočany | 48 |
25 |
11.05.2020 14:16:44 |
||
9. |
Matějka Daniel | 14.01.2002 | SK Aritma Praha | 57 |
25 |
01.05.2020 22:46:47 |
||
10. |
Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. | 59 |
25 |
11.05.2020 17:55:05 |
||
11. |
Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | 68 |
20 |
05.05.2020 08:21:02 |
||
12. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 92 |
20 |
10.04.2020 13:09:35 |
||
13. |
Vašíř Adam | 09.01.2004 | I.ČLTK Praha | 98 |
20 |
11.05.2020 13:58:13 |
||
14. |
Vencl Matyáš | 23.12.2002 | TJ Radlice z.s. | 119 |
15 |
12.04.2020 11:29:57 |
||
15. |
Čížek Gabriel | 02.05.2002 | TK Olymp Praha | 127 |
15 |
08.05.2020 01:52:48 |
||
16. |
Kopecký Maxmilián Albert | 17.11.2002 | TJ Břevnov | 133 |
15 |
11.05.2020 14:44:52 |
||
17. |
Kameník Lukáš | 19.05.2003 | SK Aritma Praha | 139 |
15 |
11.05.2020 15:53:06 |
||
18. |
Kotarac Oliver | 14.07.2002 | TJ Břevnov | 144 |
15 |
12.05.2020 11:34:53 |
||
19. |
Tocháček Marek | 26.06.2002 | TC ESO Praha z.s. | 206 |
12 |
08.05.2020 19:12:46 |
||
20. |
Kalina Vít | 12.07.2005 | TK Sparta Praha | 210 |
12 |
5 |
13.04.2020 11:38:49 |
|
21. |
Lukášek Daniel | 22.08.2002 | TJ Radlice z.s. | 230 |
9 |
07.04.2020 17:00:39 |
||
22. |
Fáček Jan | 03.08.2005 | TJ Spoje Praha | 234 |
9 |
23 |
09.04.2020 20:34:16 |
|
23. |
Filip Jakub | 25.09.2005 | TK Sparta Praha | 237 |
9 |
21 |
19.04.2020 09:34:41 |
|
24. |
Brož Tobiáš | 05.03.2005 | SK HAMR, z.s. | 257 |
9 |
86 |
06.05.2020 23:52:46 |
|
25. |
Petrofský Martin | 01.11.2005 | TJ Sokol Vysočany | 260 |
9 |
69 |
07.05.2020 23:37:43 |
|
26. |
Bořek-Dohalský Vojtěch | 07.01.2004 | SK Aritma Praha | 267 |
9 |
08.05.2020 06:06:05 |
||
27. |
Jašek David | 06.06.2004 | TJ Sokol Vysočany | 279 |
9 |
07.05.2020 15:35:25 |
||
28. |
Pelda Ondřej | 14.05.2004 | Lokomotiva Praha | 284 |
9 |
11.05.2020 09:36:21 |
||
29. |
Chvapil Viktor | 11.08.2004 | Lokomotiva Praha | 292 |
9 |
12.05.2020 14:06:14 |
||
30. |
Elich Samuel | 01.12.2004 | SK Aritma Praha | 322 |
9 |
08.05.2020 20:06:53 |
||
31. |
Hozman Dominik | 20.07.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 343 |
6 |
15 |
11.05.2020 07:18:47 |
|
32. |
Bražina Michael | 12.03.2004 | TK Písnice | 348 |
6 |
11.05.2020 11:39:18 |
||
33. |
Kusý Jan | 14.03.2005 | LTC Modřany 2005 | 349 |
6 |
10 |
dle Cž nvk | 11.05.2020 07:37:22 |
34. |
Voleský Jakub | 24.04.2005 | SK HAMR, z.s. | 369 |
6 |
39 |
dle Cž nvk | 12.05.2020 16:44:55 |
35. |
Velík Lukáš | 17.06.2005 | I.ČLTK Praha | 416 |
6 |
3 |
volná karta PTS | 01.05.2020 20:48:19 |
36. |
Švojgr Kryštof | 25.01.2006 | I.ČLTK Praha | 422 |
6 |
11 |
volná karta PTS | 09.05.2020 13:12:51 |
37. |
Havránek Šimon | 04.02.2005 | TJ Solidarita Praha 10 | 438 |
6 |
74 |
09.05.2020 16:27:05 |
|
38. |
Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany | 529 |
4 |
91 |
12.05.2020 16:45:58 |
|
39. |
Durovič Boris | 26.08.2005 | I.ČLTK Praha | 532 |
4 |
19 |
dle Cž nvk | 09.05.2020 16:51:59 |
40. |
Starý Michal | 12.05.2005 | LTC Modřany 2005 | 549 |
4 |
45 |
dle Cž nvk | 10.05.2020 08:30:07 |
41. |
Horák Filip | 14.01.2006 | I.ČLTK Praha | 718 |
4 |
27 |
dle Cž nvk | 08.05.2020 19:03:50 |
42. |
Šafrata Jan | 04.02.2006 | I.ČLTK Praha | 798 |
3 |
55 |
volná karta pořadatele | 09.05.2020 18:52:02 |
43. |
Pazdera Marek | 07.02.2005 | TK Slavia Plzeň | 1077 |
1 |
6 |
dle Cž nvk | 13.04.2020 18:54:17 |
44. |
Brunclík Petr | 17.07.2006 | TK Sparta Praha | 1077 |
1 |
7 |
volná karta PTS | 02.05.2020 20:17:26 |
45. |
Fedasko Nikolas | 02.09.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1077 |
1 |
8 |
dle Cž nvk | 04.05.2020 07:46:43 |
46. |
Soukup Adam | 24.11.2006 | I.ČLTK Praha | 1077 |
1 |
40 |
volná karta pořadatele | 08.05.2020 15:07:20 |
47. |
Hanzelín Filip | 29.04.2006 | I.ČLTK Praha | 1077 |
1 |
16 |
volná karta PTS | 09.05.2020 00:28:51 |
48. |
Valeš Vojtěch | 03.01.2006 | I.ČLTK Praha | 1077 |
1 |
14 |
dle Cž nvk | 11.05.2020 11:21:20 |
49. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
50. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
51. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
52. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
53. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
54. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
55. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
56. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Krištůfek Lukáš | 16.08.2005 | SK Aritma Praha | 618 |
4 |
70 |
náhradník a 2.náhr.na místo dle nvk | 11.05.2020 12:53:39 |
2. |
Bien Daniel | 05.05.2006 | TK Sparta Praha | 718 |
4 |
59 |
náhradník a 1.náhr.na místo dle nvk | 07.05.2020 20:05:50 |
3. |
Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | 1009 |
3 |
106 |
náhradník | 12.05.2020 16:52:12 |
4. |
Kločurek Daniel | 08.03.2007 | TK Sparta Praha | 1077 |
1 |
82 |
náhradník a 3.náhr.na místo dle nvk | 10.05.2020 20:07:27 |
5. |
volná karta | volná karta |
||||||
6. |
volná karta | volná karta |
||||||
7. |
volná karta | volná karta |
||||||
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
||||||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Střelec Jakub | 23.10.2002 | SK OAZA Praha | 264 |
9 |
přihlášen po uzávěrce | 13.05.2020 09:42:12 |
|
2. |
Kotarac Alex | 22.06.2005 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 322 |
9 |
318 |
přihlášen po uzávěrce | 13.05.2020 15:05:49 |
3. |
Svoboda Daniel | 10.11.2003 | Tenisový klub Progress z.s. | 247 |
9 |
přihlášen po uzávěrce | 14.05.2020 12:11:00 |
|
4. |
Agovič Semi | 11.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 125 |
15 |
přihlášen po uzávěrce | 15.05.2020 09:48:45 |
|
5. |
Holík Denis | 26.06.2004 | TJ Sokol Vysočany | 199 |
12 |
přihlášen po uzávěrce | 15.05.2020 12:04:01 |
|
6. |
Paroulek Filip | 20.06.2005 | TJ Radlice z.s. | 383 |
6 |
24 |
přihlášen po uzávěrce | 15.05.2020 18:13:15 |
7. |
Šupka Štěpán | 02.01.2003 | LTC Zbraslav | 240 |
9 |
přihlášen po uzávěrce | 16.05.2020 12:23:11 |
|
8. |
Stauch Daniel | 27.08.2006 | LTC Modřany 2005 | 1077 |
1 |
56 |
přihlášen po uzávěrce | 16.05.2020 12:41:03 |
9. |
Löffelmann René | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 475 |
6 |
přihlášen po uzávěrce | 16.05.2020 12:43:00 |
|
10. |
Šafář Petr | 24.01.2004 | TK Start Praha-Topolka | 462 |
6 |
přihlášen po uzávěrce | 16.05.2020 12:50:49 |
|
11. |
Haluzík Martin | 20.12.2002 | TJ Solidarita Praha 10 | 273 |
9 |
přihlášen po uzávěrce | 17.05.2020 14:15:17 |
|
12. |
Janko Antonín | 15.11.2003 | TJ Sokol Vysočany | 202 |
12 |
přihlášen po uzávěrce | 20.05.2020 12:44:50 |
|
13. |
Čepl Filip | 24.01.2006 | TK Sparta Praha | 1077 |
1 |
67 |
přihlášen po uzávěrce | 21.05.2020 13:00:29 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Prachař Jakub | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | 15 |
45 |
odhlášeno pořadatelem-přímý postup dle CŽ | 11.05.2020 11:40:09 |
|
2. |
Jedlička Adam | 10.07.2005 | TK Sparta Praha | 499 |
6 |
12 |
odhlášeno hráčem | 20.05.2020 12:31:18 |
3. |
Zlatohlávek Tomáš | 25.01.2004 | I.ČLTK Praha | 94 |
20 |
odhlášeno hráčem | 21.05.2020 08:13:11 |