Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Místo konání:
V Stráni 11, Praha 5
Kódové číslo:
316800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 08:30 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. Vrchní rozhodčí-Lukáš Jakovec a zdravotník- Lenka Zvalová Prezence do kvalifikace osobně na místě v pátek do 8:30 hod. Prezence do hlavní soutěže telefonicky nebo formou SMS v pátek do 18:00 hod. na mobil 774 995 021. Kvalifikace bude rozehrána v pátek po prezenci a vylosování. Z kvalifikace postupuje 8 hráčů do hlavní soutěže. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 18:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
20
35
 
 
16.03.2019 17:36:49
2.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
35
30
 
 
10.04.2019 17:09:34
3.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
40
30
 
 
20.04.2019 06:59:52
4.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
49
25
 
 
16.04.2019 23:41:30
5.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
54
25
 
 
21.04.2019 12:59:52
6.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK HAMR, z.s.
55
25
 
 
16.04.2019 06:34:17
7.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
59
25
 
 
08.04.2019 21:40:01
8.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
 
24.04.2019 13:11:39
9.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
 
09.04.2019 13:21:14
10.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
 
28.04.2019 09:20:09
11.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
 
28.03.2019 16:40:53
12.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
89
20
 
 
15.03.2019 12:59:57
13.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
97
20
 
 
06.05.2019 10:40:41
14.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
 
13.04.2019 11:48:40
15.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
 
03.04.2019 15:11:02
16.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
111
15
 
 
15.03.2019 12:33:39
17.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
121
15
 
 
16.03.2019 15:46:11
18.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany
126
15
 
 
16.03.2019 18:20:42
19.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
 
26.04.2019 16:25:43
20.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
132
15
 
 
14.05.2019 10:08:14
21.
Střelec Jakub 23.10.2002 SK OAZA Praha
138
15
 
 
01.05.2019 13:10:27
22.
Phan Tomáš 11.11.2001 TJ Radlice
142
15
 
 
05.05.2019 16:01:18
23.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
148
12
 
 
05.05.2019 22:34:10
24.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
155
12
 
 
20.04.2019 20:57:40
25.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
162
12
 
 
08.05.2019 14:58:12
26.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
volná karta pořadatele
25.04.2019 21:48:26
27.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
volná karta pořadatele
08.05.2019 14:58:52
28.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
196
12
5
dle Cž nvk
28.04.2019 21:42:32
29.
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha
205
12
55
dle Cž nvk
25.04.2019 13:41:14
30.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
dle Cž nvk
20.04.2019 11:11:36
31.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
dle Cž nvk
09.04.2019 14:42:40
32.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
416
6
23
dle Cž nvk
27.03.2019 08:31:30
33.
Petrofský Martin 01.11.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
472
6
115
volná karta PTS
13.05.2019 15:57:12
34.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
583
4
45
volná karta PTS
13.05.2019 09:56:41
35.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
597
4
73
volná karta PTS
08.05.2019 14:54:28
36.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
660
4
116
volná karta
17.05.2019 17:55:32
37.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
733
4
105
dle Cž nvk
08.05.2019 14:54:47
38.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
902
3
9
dle Cž nvk
07.04.2019 19:25:25
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
175
12
 
 
08.05.2019 14:58:31
2.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
182
12
 
 
14.05.2019 10:06:55
3.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
189
12
 
 
08.05.2019 15:05:53
4.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
220
9
 
 
03.04.2019 20:39:49
5.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
234
9
 
 
06.05.2019 12:59:48
6.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
255
9
 
 
06.05.2019 13:07:54
7.
Janko Antonín 15.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
287
9
 
 
14.05.2019 10:09:46
8.
Vydlák Šimon 13.09.2002 TK Sport Kolovraty
321
9
 
 
22.03.2019 17:16:34
9.
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav
351
6
 
 
06.05.2019 13:30:05
10.
Haluzík Martin 20.12.2002 TJ Solidarita Praha 10
360
6
 
volná karta
16.05.2019 21:52:02
11.
Stauch Tomáš 26.10.2003 LTC Modřany 2005
394
6
 
 
01.04.2019 21:43:59
12.
Jašek David 06.06.2004 Lob S.A. Bohnice, zs
397
6
141
 
08.04.2019 13:40:24
13.
Svoboda Daniel 10.11.2003 Progress
400
6
 
 
13.05.2019 15:17:00
14.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
430
6
 
 
14.05.2019 10:04:46
15.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
466
6
310
 
13.05.2019 19:32:14
16.
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha
543
4
158
volná karta
16.05.2019 20:41:48
17.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
555
4
259
volná karta
16.05.2019 17:58:56
18.
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha
583
4
137
 
30.03.2019 11:15:10
19.
Procházka Jakub 29.07.2001 LTC Modřany 2005
602
4
 
 
07.04.2019 21:26:07
20.
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice
703
4
123
 
07.04.2019 13:03:03
21.
Lešetický Jan 04.12.2004 LTC Modřany 2005
1128
1
837
 
16.05.2019 12:33:49
22.
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav
1128
1
 
 
16.05.2019 12:40:31
23.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
1128
1
354
volná karta
16.05.2019 14:45:40
24.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
1128
1
161
volná karta
16.05.2019 15:45:11
25.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
1128
1
151
volná karta
16.05.2019 15:46:00
26.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
1128
1
135
volná karta
16.05.2019 18:49:22
27.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
1128
1
139
volná karta
17.05.2019 07:54:56
28.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
1128
1
582
volná karta
17.05.2019 16:17:56
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
odhlášeno hráčem
06.05.2019 04:51:42
2.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 08:13:20
3.
Krautman Christopher Joseph 14.03.2004 LTC Modřany 2005
407
6
378
odhlášeno hráčem
12.05.2019 18:40:34
4.
Vojta Martin 09.10.2004 TJ Spoje Praha
703
4
328
odhlášeno hráčem
13.05.2019 19:22:57
5.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
19
35
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 11:46:18
6.
Kameník Lukáš 19.05.2003 SK Aritma Praha
210
12
 
odhlášeno pořadatelem
16.05.2019 17:27:59
7.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
673
4
3
odhlášeno hráčem
17.05.2019 07:45:59
8.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
odhlášeno hráčem
17.05.2019 09:19:39
9.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
71
20
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 10:17:39
10.
Barun Artur 05.10.2004 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
950
3
545
odhlášeno hráčem
17.05.2019 13:35:05