Forejtek Jonáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Truhlář Josef | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Nikola | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Peterka Adam | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Novák Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Hegenbart Max | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koliev Alexandr | | 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Schneider Václav | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hájek Tobiáš | | | 6:1, 1:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Mikula Jakub | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Loder David | | | | | | |
| | | | | | |
Válek Milan | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gorbušin Ivan | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Stanek Martin | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vojtěch | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | 3:6, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Štětka Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | | | 7:6 (1), 3:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Keller Oliver | | 4:6, 7:6, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Žák Kryštof | 7:5, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Vydlák Šimon | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | | | | |
| | | | | | |
Závrský Hynek | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prachař Jakub | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Durovič Milan | 4:6, 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Střelec Jakub | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Lazarev Leon | 5:7, 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Vavák Erik | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baum Štěpán | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kováč Benjamin | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Horák Vítek | | | | | 7:6 (10), 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hošna Tadeáš | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | 2:6, 7:5, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Koníř Jan | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Solař David | | | | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | | | 1:6, 6:4, 7:6 (6) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trunečka Štěpán | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Chlumský Tomáš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Forman Max | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Phan Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Velek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vrchní: Petr Vlasák, stand by: Jan Šimůnek |
Poznámka pořadatele: Děkuji všem hráčům za jejich účast, výkony a atmosféru na turnaji. Věřím, že jste si turnaj všichni užili jako já. Přeji všem úspěšnou sezónu. Někdy příště se budu těšit naviděnou. Jan Šimůnek |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Forejtek Jonáš | 4 | 60 | Velek Daniel | 15 | 35 | Jeníček Jiří | 57 | 25 | Válek Milan | 61 | 25 | Závrský Hynek | 68 | 25 | Horák Vítek | 77 | 20 | Loder David | 79 | 20 | Kubík Kristián | 86 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 230 |
Kódové číslo akce: 312800 |
|
|