Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
13.-16.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Místo konání: |
Pod strání 7a Praha 10 |
Kódové číslo: |
316800 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson Red clay |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
ing Šimůnek Jan |
Pod strání 7a | |
100 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
603749389 |
Tel. (2): |
731315754 |
E-mail: |
jan22@email.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Forejtek Jonáš | 10.03.2001 | I.ČLTK Praha | 14 |
35 |
03.04.2017 12:52:37 |
||
2. |
Velek Daniel | 01.06.1999 | LTC Tábor 1903 | 15 |
35 |
04.04.2017 12:43:50 |
||
3. |
Jeníček Jiří | 14.12.1999 | RPM Spoje Praha | 57 |
25 |
06.04.2017 19:05:21 |
||
4. |
Válek Milan | 04.09.1999 | TK Sport Kolovraty | 61 |
25 |
24.04.2017 21:28:01 |
||
5. |
Závrský Hynek | 11.08.2000 | Tenisový klub Ledeč nad Sázavou | 68 |
25 |
09.05.2017 12:02:11 |
||
6. |
Horák Vítek | 06.07.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 77 |
20 |
2 |
19.03.2017 14:39:32 |
|
7. |
Loder David | 09.11.1999 | TJ Radlice z.s. | 79 |
20 |
18.03.2017 09:29:26 |
||
8. |
Kubík Kristián | 09.04.2002 | SK OAZA Praha | 86 |
20 |
5 |
26.03.2017 18:51:38 |
|
9. |
Vavák Erik | 19.11.2000 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 87 |
20 |
17.04.2017 11:37:13 |
||
10. |
Solař David | 07.06.1999 | TK Olymp Praha | 91 |
20 |
30.03.2017 07:18:36 |
||
11. |
Šafář Martin | 13.09.1999 | TK Start Praha-Topolka | 93 |
20 |
26.03.2017 10:07:13 |
||
12. |
Štětka Ondřej | 29.09.1999 | TJ Radlice z.s. | 99 |
20 |
09.04.2017 09:54:57 |
||
13. |
Růžička Adam | 16.03.2000 | TK Ruzyně Praha | 102 |
15 |
08.04.2017 22:35:55 |
||
14. |
Hegenbart Max | 08.10.2001 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 106 |
15 |
23.03.2017 12:38:28 |
||
15. |
Stuchlík Oskar Oliver | 17.08.2001 | TJ Sokol Vysočany | 112 |
15 |
01.05.2017 22:38:27 |
||
16. |
Novák Martin | 04.03.1999 | Tenis Club Mokropsy | 121 |
15 |
15.03.2017 09:44:34 |
||
17. |
Peterka Adam | 20.04.2001 | Sokol Čimice | 122 |
15 |
28.03.2017 23:57:15 |
||
18. |
Šťastný Boris | 24.07.2001 | TK Olymp Praha | 129 |
15 |
15.03.2017 13:14:28 |
||
19. |
Kazda Martin | 26.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | 130 |
15 |
09.05.2017 09:25:21 |
||
20. |
Svoboda Šimon | 26.09.2000 | TJ Radlice z.s. | 134 |
15 |
01.04.2017 20:41:37 |
||
21. |
Gorbušin Ivan | 07.06.2001 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 135 |
15 |
18.04.2017 22:12:41 |
||
22. |
Ježek Vojtěch | 17.06.2000 | I.ČLTK Praha | 151 |
12 |
11.04.2017 16:06:07 |
||
23. |
Kováč Benjamin | 01.09.1999 | LTC Modřany 2005 | 157 |
12 |
02.04.2017 21:23:01 |
||
24. |
Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. | 160 |
12 |
87 |
25.03.2017 11:17:32 |
|
25. |
Musil Mathias | 08.08.2002 | I.ČLTK Praha | 174 |
12 |
9 |
22.03.2017 11:08:36 |
|
26. |
Forman Max | 27.02.2002 | TJ Sokol Vysočany | 184 |
12 |
25 |
24.04.2017 10:54:43 |
|
27. |
Durovič Milan | 15.10.2001 | I.ČLTK Praha | 200 |
12 |
24.04.2017 18:40:31 |
||
28. |
Matějka Daniel | 14.01.2002 | SK Aritma Praha | 205 |
12 |
73 |
02.05.2017 20:49:44 |
|
29. |
Hošna Tadeáš | 28.05.2002 | SK HAMR, z.s. | 210 |
12 |
37 |
19.04.2017 11:50:03 |
|
30. |
Trunečka Štěpán | 30.07.2001 | TJ Spoje Praha | 215 |
12 |
23.04.2017 22:42:48 |
||
31. |
Keller Oliver | 22.01.2001 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 226 |
9 |
volná karta pořadatele | 18.03.2017 09:30:02 |
|
32. |
Novák Lukáš | 01.03.2001 | TJ Solidarita Praha 10 | 226 |
9 |
nepřímý postup z QPP | 25.04.2017 20:59:44 |
|
33. |
Lazarev Leon | 12.02.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 269 |
9 |
19 |
dle Cž nvk | 17.04.2017 17:57:12 |
34. |
Chlumský Tomáš | 18.05.1999 | Sokol Smíchov I. | 297 |
9 |
nepřímý postup z QPP | 12.04.2017 20:38:41 |
|
35. |
Stanek Martin | 28.06.2000 | TJ Radlice z.s. | 299 |
9 |
přímý postup z QPP | 19.03.2017 08:54:43 |
|
36. |
Phan Tomáš | 11.11.2001 | TJ Radlice z.s. | 299 |
9 |
nepřímý postup z QPP | 19.04.2017 15:51:29 |
|
37. |
Žák Kryštof | 23.08.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 347 |
6 |
50 |
dle Cž nvk | 14.04.2017 20:34:21 |
38. |
Baum Štěpán | 26.07.2003 | TK Sparta Praha | 356 |
6 |
24 |
dle Cž nvk | 01.05.2017 12:56:18 |
39. |
Schneider Václav | 25.08.2002 | I.ČLTK Praha | 381 |
6 |
53 |
volná karta PTS | 26.04.2017 09:06:09 |
40. |
Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | 418 |
6 |
78 |
nepřímý postup z QPP | 25.03.2017 09:58:29 |
41. |
Duričič Nikola | 26.02.1999 | Tenisový klub Progress z.s. | 459 |
6 |
volná karta pořadatele | 24.04.2017 16:49:22 |
|
42. |
Koliev Alexandr | 26.07.2002 | TK Sparta Praha | 545 |
4 |
22 |
dle Cž nvk | 12.05.2017 17:06:59 |
43. |
Mikula Jakub | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 567 |
4 |
32 |
dle Cž nvk | 23.03.2017 18:48:46 |
44. |
Zámečník Adam | 29.05.2003 | TJ Sokol Vysočany | 583 |
4 |
61 |
dle Cž nvk | 08.04.2017 10:53:21 |
45. |
Střelec Jakub | 23.10.2002 | SK OAZA Praha | 789 |
4 |
40 |
přímý postup z QPP | 23.04.2017 16:38:51 |
46. |
Truhlář Josef | 01.05.2003 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 1166 |
1 |
834 |
volná karta pořadatele | 12.04.2017 11:16:12 |
47. |
volná karta | volná karta |
||||||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Moravec František | 10.09.2000 | TJ Sokol Vysočany | 230 |
9 |
08.04.2017 08:55:58 |
||
2. |
Vaněk Jiří | 08.06.1999 | LTC Řevnice | 234 |
9 |
01.05.2017 21:56:21 |
||
3. |
Novák Jiří | 01.09.1999 | LTC Modřany 2005 | 271 |
9 |
19.04.2017 08:01:52 |
||
4. |
Špringer Adam | 08.03.2000 | LTC Radotín | 304 |
9 |
09.04.2017 21:26:07 |
||
5. |
Junek Štěpán | 29.11.2000 | TJ Radlice z.s. | 304 |
9 |
19.04.2017 13:57:40 |
||
6. |
Pidrman David | 25.03.2000 | Sokol Smíchov I. | 319 |
9 |
22.04.2017 14:44:11 |
||
7. |
Pavlovič Max | 23.12.2001 | TJ Radlice z.s. | 360 |
6 |
01.05.2017 20:47:12 |
||
8. |
Sladký Štěpán | 08.07.1999 | LTC Radotín | 443 |
6 |
11.04.2017 20:35:25 |
||
9. |
Koníř Jan | 18.12.2001 | Sokol Čimice | 464 |
6 |
2. náhradník Praha-dle QPP | 04.04.2017 14:02:52 |
|
10. |
Pepelanov Mario Valentýn | 06.09.2002 | LTC Modřany 2005 | 469 |
6 |
624 |
18.03.2017 22:30:13 |
|
11. |
Kopecký Maxmilián Albert | 17.11.2002 | TJ Břevnov | 475 |
6 |
257 |
01.04.2017 19:53:29 |
|
12. |
Vydlák Šimon | 13.09.2002 | TK Sport Kolovraty | 516 |
4 |
235 |
16.03.2017 22:38:11 |
|
13. |
Krautman Patrick Joseph | 11.09.2001 | LTC Modřany 2005 | 567 |
4 |
31.03.2017 14:34:05 |
||
14. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 656 |
4 |
71 |
20.03.2017 18:06:02 |
|
15. |
Kotarac Oliver | 14.07.2002 | TJ Břevnov | 661 |
4 |
446 |
23.04.2017 09:41:29 |
|
16. |
Jiras Martin | 12.02.1999 | LTC Rudná | 1067 |
3 |
28.03.2017 21:12:34 |
||
17. |
Kračman Michal | 23.06.2003 | TJ Spoje Praha | 1166 |
1 |
149 |
06.04.2017 10:20:19 |
|
18. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 1166 |
1 |
100 |
08.04.2017 16:52:12 |
|
19. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | 1166 |
1 |
107 |
17.04.2017 08:28:16 |
|
20. |
Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany | 259 |
9 |
115 |
10.05.2017 12:48:55 |
|
21. |
Prachař Jakub | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | 507 |
6 |
30 |
10.05.2017 20:46:19 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Miljkovic Matija | 10.08.2002 | Lokomotiva Praha | 1166 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.03.2017 21:37:39 |
|
2. |
Kiliján Josef | 12.08.1999 | TJ Radlice z.s. | 161 |
12 |
odhlášeno hráčem | 26.04.2017 11:32:14 |
|
3. |
Švec Jáchym | 19.05.2001 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1166 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.05.2017 09:08:09 |
|
4. |
Hrudka Jakub | 23.06.2000 | Tenis & Padel klub Písečná, z.s. | 1166 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.05.2017 15:40:52 |
|
5. |
Vencl Matyáš | 23.12.2002 | TJ Radlice z.s. | 323 |
9 |
58 |
odhlášeno hráčem | 08.05.2017 14:14:56 |
6. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 705 |
4 |
77 |
odhlášeno hráčem | 09.05.2017 23:31:10 |
7. |
Landfeld Vít | 20.09.2003 | I.ČLTK Praha | 1067 |
3 |
23 |
odhlášeno hráčem | 11.05.2017 09:36:16 |
8. |
Otáhal Jan | 23.09.2000 | SK Aritma Praha | 150 |
12 |
odhlášeno hráčem | 11.05.2017 13:40:18 |
|
9. |
Paulson Andrew | 16.11.2001 | I.ČLTK Praha | 13 |
45 |
odhlášeno hráčem | 12.05.2017 15:02:49 |
|
10. |
Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb | 25 |
35 |
odhlášeno hráčem | 12.05.2017 17:51:26 |
|
11. |
Krumich Martin | 26.12.2002 | TK Sparta Praha | 345 |
6 |
3 |
odhlášeno hráčem | 12.05.2017 17:54:49 |