Štěpánek Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koníř Jan | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Novák Martin | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vojtěch | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Koliev Alexandr | 4:6, 7:6 (8), 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | 6:4, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Urban Matyáš | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Hrdlička Karel | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
Schneider Václav | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Forejtek Jonáš | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kolář Jan | | | 2:6, 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kladiva Šimon | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Velek Daniel | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kamiš Kilián | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | | | 7:5, 0:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Duričič Nikola | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pařízek Radim | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Válek Milan | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | | | 1:6, 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
Hájek Tobiáš | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Durovič Milan | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pavlovič Max | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jiří | | | 2:6, 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Průcha Oliver | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hošna Tadeáš | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vicenda Ondřej | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Zelinka David | | | | | | 3:6, 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
Žáček Jan | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Phan Tomáš | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | 7:5, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | | 7:6 (4), 4:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hamáček David | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kiliján Josef | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Solař David | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
Vavák Erik | 6:4, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | | 6:4, 6:7 (7), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hlaváček Martin | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Šimon | | | 6:0, 4:1, scr. | | | |
| | | | | | |
Průcha Patrik | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kvis Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Balada Tomáš | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
Paulson Andrew | 6:2, 2:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Štětka Ondřej | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Beran Jakub | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Maňour Kryštof | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Lazarev Leon | 2:6, 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Junek Štěpán | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Loder David | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Jiří | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Peterka Adam | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Forman Max | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Trunečka Štěpán | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Gorbušin Ivan | 6:0, 6:7 (3), 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dubský Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Černý |
Poznámka pořadatele: Všechny skreče v Přeboru byly pro drobná svalová zranění. |
| Počet účastníků | 60 | Nasazení | CŽ | BH | Štěpánek Antonín | 13 | 45 | Dubský Marek | 18 | 35 | Velek Daniel | 21 | 35 | Kvis Kryštof | 37 | 30 | Vicenda Ondřej | 38 | 30 | Blecha Adam | 39 | 30 | Zelinka David | 46 | 25 | Balada Tomáš | 66 | 20 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 250 |
Kódové číslo akce: 312800 |
|
|