Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 28.-30.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Svoboda Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vejšický Oldřich | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Vůle Matyáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Zatloukal Ondřej | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 0:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Sladký Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Šedivý Michal | | | | 4:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vaja Samuel | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Daněk Martin Stefan | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Bušek Kryštof | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Smutný Josef | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 1:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Junek Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Emborg Patrik | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mach Štěpán | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sklenička Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Holzer Radek | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pařízek Radim | | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | 2:6, 6:2, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Šich Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Kračman Michal | | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Ptáček Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Stanek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Sekyra Petr | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Křenek Kristián | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mikula Jakub | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šubert Vítek | | | 5:7, 7:5, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Slabihoudek Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Vojtěch | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Agovič Semi | | | | | | |
| | | | | | |
Tocháček Marek | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Došič Nikola | 6:7, 6:0, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Špringer Adam | | | | | 6:1, 2:6, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Janko Antonín | 4:6, 6:2, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zajíček Adam | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Střihavka Darek | | | | | | |
| | | | | | |
Koníř Jan | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Haluzík Martin | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Brož Daniel | 6:4, 4:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: mgr. jiří knížek |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Svoboda Šimon | 134 | 15 | Otáhal Jan | 150 | 12 | Matějka Daniel | 205 | 12 | Emborg Patrik | 222 | 12 | Sekyra Petr | 292 | 9 | Stanek Martin | 299 | 9 | Junek Štěpán | 304 | 9 | Špringer Adam | 304 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 87 |
Kódové číslo akce: 312226 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Beneš Martin | 07.02.2004 | TK Neridé | Syrovátka Filip | 25.10.2001 | Tenisový klub Eden HK | Kollár Petr | 23.12.2002 | TK Most |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zajíček Adam | 07.08.1999 | TJ TK Březiněves | Janko Antonín | 15.11.2003 | TJ Sokol Vysočany | Daněk Martin Stefan | 03.12.2001 | Sokol Smíchov I. | Smutný Josef | 06.04.2000 | TJ TK Březiněves |
|