Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
27.09-01.10.
Pořadatel:
TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400)
Kódové číslo:
316223
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hrdý Tomáš
Janov 551
468 11 Janov nad Nisou
Tel. (1):
776 682 046
E-mail:
hrdy.tom@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
10
45
 
 
07.08.2019 20:36:49
2.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
20
35
 
 
16.03.2019 17:44:07
3.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
25
35
 
 
15.03.2019 20:51:38
4.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
26
35
 
 
09.09.2019 09:56:54
5.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
27
35
 
 
09.08.2019 18:55:17
6.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
 
29.08.2019 11:36:07
7.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
35
30
 
 
10.04.2019 17:10:58
8.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
39
30
 
 
29.07.2019 17:28:00
9.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
42
25
 
 
18.07.2019 07:07:05
10.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
49
25
 
 
16.04.2019 23:44:59
11.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
50
25
 
 
04.09.2019 08:21:40
12.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
50
25
 
 
06.09.2019 15:51:30
13.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK HAMR, z.s.
55
25
 
 
23.08.2019 21:46:23
14.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
 
02.08.2019 15:38:02
15.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha
58
25
 
 
03.08.2019 17:54:03
16.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
59
25
 
 
24.08.2019 15:26:46
17.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
 
24.07.2019 12:37:21
18.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
67
20
 
 
18.08.2019 19:53:14
19.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
22.03.2019 13:42:15
20.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
 
24.07.2019 09:31:42
21.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
 
12.08.2019 19:03:11
22.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
71
20
 
 
22.03.2019 14:36:33
23.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
 
23.08.2019 21:26:58
24.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
74
20
 
 
11.09.2019 20:16:32
25.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
 
 
31.03.2019 12:29:09
26.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
79
20
 
 
13.08.2019 07:29:45
27.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
 
01.09.2019 17:49:44
28.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
 
02.09.2019 14:47:00
29.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
104
15
2
 
23.08.2019 12:35:35
30.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
135
15
 
volná karta
12.08.2019 07:58:32
31.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
194
12
8
 
18.03.2019 16:18:48
32.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
201
12
7
 
17.03.2019 12:01:41
33.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
 
16.08.2019 11:01:50
34.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
329
9
6
 
11.09.2019 20:49:48
35.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
348
6
 
volná karta
02.08.2019 22:20:44
36.
Kurilla Matyáš 30.11.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
374
6
 
volná karta
17.09.2019 18:23:44
37.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
673
4
3
 
29.08.2019 10:20:30
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
89
20
 
 
15.03.2019 13:06:11
2.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
 
15.03.2019 01:42:02
3.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
 
16.03.2019 13:50:01
4.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
 
25.06.2019 10:33:15
5.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
 
21.08.2019 16:11:05
6.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
111
15
 
 
13.05.2019 12:42:50
7.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
114
15
 
 
17.03.2019 11:19:41
8.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
 
19.03.2019 16:05:01
9.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
117
15
 
 
14.08.2019 00:35:43
10.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
118
15
 
 
20.08.2019 13:03:22
11.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
120
15
15
 
29.08.2019 14:18:35
12.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
124
15
 
 
29.06.2019 19:44:59
13.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
 
 
18.03.2019 12:26:44
14.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
 
30.06.2019 11:11:08
15.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
 
16.03.2019 12:35:03
16.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
143
15
 
 
13.09.2019 21:11:56
17.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
146
12
 
 
02.08.2019 13:24:09
18.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
12
 
 
24.08.2019 16:14:09
19.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
150
12
 
 
16.03.2019 20:52:37
20.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
160
12
 
 
05.09.2019 07:50:15
21.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
162
12
 
 
20.08.2019 19:15:42
22.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
178
12
30
volná karta
06.08.2019 10:24:24
23.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
189
12
20
 
04.09.2019 07:47:58
24.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
239
9
 
volná karta
16.04.2019 15:05:26
25.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
 
28.03.2019 10:07:03
26.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
 
17.03.2019 23:07:52
27.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
 
15.09.2019 19:36:22
28.
Kameník Kryštof 19.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
392
6
 
volná karta
10.09.2019 21:26:06
29.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
 
23.06.2019 15:27:18
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
162
12
 
 
23.08.2019 21:46:16
2.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
 
18.08.2019 14:10:53
3.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
 
 
13.06.2019 10:44:44
4.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
170
12
 
 
21.08.2019 21:28:50
5.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
175
12
 
 
16.09.2019 08:29:18
6.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
177
12
 
 
21.08.2019 15:46:29
7.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
183
12
 
 
26.08.2019 11:17:16
8.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
 
30.08.2019 15:08:24
9.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
188
12
 
 
21.07.2019 23:39:11
10.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
 
09.09.2019 17:45:44
11.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
197
12
173
 
30.03.2019 09:26:18
12.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
203
12
27
 
20.03.2019 21:10:09
13.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
 
16.03.2019 12:49:35
14.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
216
12
24
 
20.08.2019 07:53:31
15.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
 
18.07.2019 22:32:18
16.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
243
9
72
 
17.09.2019 10:47:29
17.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
248
9
 
 
30.08.2019 23:46:57
18.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
 
 
10.08.2019 20:52:11
19.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
323
9
93
 
08.09.2019 13:31:06
20.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
335
6
 
 
30.08.2019 14:16:37
21.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
338
6
101
 
28.07.2019 21:34:15
22.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
357
6
33
 
04.08.2019 09:23:10
23.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
395
6
 
 
03.09.2019 19:24:01
24.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
416
6
23
 
07.09.2019 18:36:07
25.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
466
6
310
 
27.07.2019 07:47:14
26.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
809
3
76
 
26.08.2019 12:57:12
27.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
1128
1
 
 
01.08.2019 21:42:15

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 14:57:38
2.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
703
4
87
odhlášeno hráčem
11.08.2019 21:56:05
3.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Olymp Praha
37
30
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 16:23:30
4.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
119
15
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 09:45:19
5.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
54
25
 
odhlášeno hráčem
03.09.2019 12:33:43
6.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
odhlášeno hráčem
03.09.2019 14:03:06
7.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
83
20
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 07:50:21
8.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 13:15:43
9.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
92
20
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 13:36:09
10.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
odhlášeno hráčem
12.09.2019 16:58:53
11.
Kalaš Simon 23.07.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
463
6
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 10:34:39
12.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
753
4
60
odhlášeno hráčem
13.09.2019 20:17:15
13.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
odhlášeno hráčem
14.09.2019 16:59:29
14.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 18:57:04
15.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
86
20
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 20:31:28
16.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
odhlášeno hráčem
17.09.2019 20:53:54
17.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
40
30
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 08:30:32
18.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
43
25
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 09:22:31
19.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
583
4
54
odhlášeno hráčem
19.09.2019 13:30:51
20.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
44
25
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 19:03:20
21.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
171
12
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 20:02:35
22.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
181
12
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 08:42:32
23.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
157
12
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 16:28:08
24.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
155
12
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 18:00:12
25.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
165
12
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 09:30:08
26.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
363
6
17
odhlášeno hráčem
21.09.2019 11:53:08
27.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 13:07:54