Pořadatel: | TK Horní Měcholupy | Datum: | 23.-25.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Otáhal Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dyba Jan | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stauch Tomáš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Rus Martin | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pučelík Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Miller David | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Froňka Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Brož Daniel | | | 4:6, 6:2, 1:0 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Slabihoudek Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Emborg Patrik | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jadlovský Jan | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vůle Matyáš | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Haluzík Martin | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Janus Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Pavlovič Max | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vejšický Oldřich | | | | | | |
| | | | | | |
Hradil Tomáš | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Kollár Petr | | | | | | 7:5, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 5:7, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Stanislav | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Olšanský Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Strnad Jiří | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Mouček Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Vojtěch | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Stanek Martin | | | | | 2:6, 6:1, 1:0 (8) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ptáček Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Solovei Danylo | | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Cizner Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | | | 6:3, 4:6, 1:0 (8) | | | |
| | | | | | |
Skokan Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 1:6, 1:0 (9) | | | | |
| | | | | | |
Beneš Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Otáhal Jan | 150 | 12 | Beneš Tomáš | 195 | 12 | Matějka Daniel | 205 | 12 | Emborg Patrik | 222 | 12 | Mareš Vojtěch | 270 | 9 | Stanek Martin | 299 | 9 | Slabihoudek Matěj | 323 | 9 | Kollár Petr | 330 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 84 |
Kódové číslo akce: 312222 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Phan Tomáš | 11.11.2001 | TJ Radlice z.s. | Záhorovský Matyáš | 11.07.2003 | TC Return |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Beneš Tomáš | 09.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | Matějka Daniel | 14.01.2002 | SK Aritma Praha |
|