Český tenisový svaz
Datum:
21.-24.09.
Pořadatel:
TK Zlín (B - 300)
Místo konání:
Sportovní areál Vršava
Kódové číslo:
316217
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macharáček Jan
Severní Vršava 4445
761 05 Zlín
Tel. (1):
602 404 680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz
Internet:
www.tkzlin.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR ZMĚNA ČASU PREZENTACE!!!
Telefonicky v pátek 14:00 - 16:00 na tel. 602404680 Macharáček
Losování proběhne v 19:00 a následně bude vyvěšen program na sobotu
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
50
25
 
 
04.09.2019 08:21:50
2.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
65
20
 
 
01.09.2019 16:55:19
3.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
 
12.08.2019 19:02:35
4.
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno
72
20
 
 
19.04.2019 20:48:51
5.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
 
 
31.03.2019 12:28:54
6.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
79
20
 
 
13.08.2019 07:30:52
7.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
95
20
 
volná karta
17.09.2019 06:50:48
8.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
104
15
2
 
23.08.2019 12:36:37
9.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
119
15
 
 
12.04.2019 23:45:59
10.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
 
30.07.2019 12:58:08
11.
Fojtů Michal 05.01.2002 TJ Zbrojovka Vsetín
152
12
 
volná karta
17.09.2019 20:29:50
12.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
157
12
 
 
09.08.2019 16:55:33
13.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
170
12
 
 
17.08.2019 07:59:53
14.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
181
12
 
 
26.03.2019 11:01:51
15.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
188
12
 
 
07.09.2019 12:03:39
16.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
189
12
20
 
04.09.2019 07:47:26
17.
Nerud Vladimír 21.03.2002 Start Brno
191
12
 
 
03.07.2019 20:49:20
18.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
194
12
8
 
19.08.2019 15:56:17
19.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
205
12
 
 
26.03.2019 17:06:47
20.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
216
12
24
 
20.08.2019 07:52:54
21.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
243
9
72
 
20.08.2019 15:03:49
22.
Valenta Radim 24.09.2004 TC Brno.
248
9
177
 
20.08.2019 14:19:11
23.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
248
9
 
 
30.08.2019 20:34:54
24.
Tichý Štěpán 16.02.2001 Jiskra Otrokovice
263
9
 
 
20.08.2019 09:30:52
25.
Kysilko Oliver 06.09.2003 TO TJ Nový Jičín
299
9
 
 
26.08.2019 20:50:53
26.
Hübl Filip 31.05.2003 TC Brno.
306
9
 
 
26.08.2019 20:18:25
27.
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín
306
9
 
 
09.09.2019 16:03:24
28.
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno
323
9
 
 
07.09.2019 22:01:37
29.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
338
6
101
 
06.09.2019 10:08:11
30.
Josefčák David 23.08.2002 Jiskra Otrokovice
347
6
 
 
12.08.2019 20:14:37
31.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
348
6
47
 
19.05.2019 16:26:31
32.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
397
6
64
 
18.05.2019 20:29:26
33.
Doppler Patrik 01.08.2003 BLTC Brno
429
6
 
přijat do hlavní soutěže
28.07.2019 16:42:33
34.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
442
6
65
 
09.09.2019 19:44:58
35.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
447
6
31
 
01.04.2019 20:16:16
36.
Ševčík Jakub 12.04.2004 TCV Strání
455
6
430
přijat do hlavní soutěže
25.08.2019 20:53:14
37.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
469
6
349
 
14.08.2019 21:17:32
38.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
82
 
08.09.2019 18:07:10
39.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
514
4
112
volná karta TK Zlín
31.03.2019 13:07:51
40.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
673
4
80
 
03.04.2019 20:52:45
41.
Kroupa Adam 29.05.2003 Jiskra Otrokovice
694
4
 
přijat do hlavní soutěže
30.08.2019 18:03:40
42.
Krist Tomáš 19.05.2004 LTC Hodonín
733
4
217
 
20.03.2019 19:39:44
43.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
856
3
124
volná karta TK Zlín
28.07.2019 07:12:17
44.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
974
3
95
volná karta JmTS
17.09.2019 20:30:13
45.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
1029
3
154
volná karta TK Zlín
06.06.2019 21:40:51
46.
Jemelka Jan 23.11.2005 SK Zlín-Mladcová
1081
3
375
 
31.03.2019 16:16:18
47.
Razafindrakoto Marc 06.09.2005 TK Milo Olomouc
1128
1
 
 
28.03.2019 21:56:34
48.
Razafindrakoto Davida 08.05.2004 TK Milo Olomouc
1128
1
 
přijat do hlavní soutěže
03.04.2019 19:38:50

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1128
1
307
přijat do hlavní soutěže
20.09.2019 12:01:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 Jiskra Otrokovice
144
12
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 20:13:38
2.
Cerhák Matěj 12.10.2001 Rožnovský tenisový klub
578
4
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 17:50:17
3.
Fromel Martin 16.02.2002 TK Havířov
185
12
 
odhlášeno hráčem
03.08.2019 13:09:52
4.
Drozdík Adam 26.10.2005 TK Kyjov
1128
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 11:38:44
5.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
141
15
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 19:09:56
6.
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno
638
4
43
odhlášeno hráčem
01.09.2019 11:25:31
7.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
67
20
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 15:12:00
8.
Kořalka Vojtěch 09.07.2003 TK Gymnázium Uničov
528
4
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 20:30:10
9.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
459
6
100
odhlášeno hráčem
03.09.2019 06:13:09
10.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
86
20
 
odhlášeno hráčem
04.09.2019 13:29:40
11.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
odhlášeno hráčem
05.09.2019 13:19:34
12.
Robiček Jan 31.07.2002 SK Tenis Tišnov
638
4
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 15:22:20
13.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 15:22:31
14.
Schön Jakub 28.08.2003 TJ Zbrojovka Vsetín
1128
1
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 16:58:31
15.
Staněk Jakub 16.05.2004 ŽLTC Brno
833
3
193
odhlášeno hráčem
07.09.2019 19:17:01
16.
Staněk Jan 30.09.2005 ŽLTC Brno
1081
3
456
odhlášeno hráčem
07.09.2019 19:18:09
17.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
146
12
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 19:57:18
18.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 21:47:38
19.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
252
9
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 09:08:59
20.
Procházka Jakub 29.07.2001 LTC Modřany 2005
602
4
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 09:51:07
21.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 10:48:33
22.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
odhlášeno hráčem
10.09.2019 20:18:16
23.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
92
20
 
odhlášeno hráčem
10.09.2019 21:16:35
24.
Patera Ondřej 10.07.2004 TK Kyjov
1081
3
325
odhlášeno hráčem
11.09.2019 17:22:06
25.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
331
9
 
odhlášeno hráčem
11.09.2019 17:43:52
26.
Foltas Dominik 23.01.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
925
3
317
odhlášeno hráčem
11.09.2019 18:53:11
27.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
183
12
 
odhlášeno hráčem
11.09.2019 20:32:14
28.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
158
12
 
odhlášeno hráčem
12.09.2019 11:00:43
29.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
12
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 21:10:48
30.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
160
12
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 11:35:56
31.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín
659
4
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 15:43:53
32.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
odhlášeno hráčem
14.09.2019 16:59:27
33.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 18:59:27
34.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 21:32:54
35.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
809
3
217
odhlášeno hráčem
14.09.2019 22:52:13
36.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 00:52:47
37.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
odhlášeno hráčem
15.09.2019 08:22:49
38.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 10:23:58
39.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
124
15
 
IS: lhůta 8 dní
15.09.2019 15:46:44
40.
Pekár Jan 21.07.2003 Pašťa tenis, z.s.
694
4
 
IS: lhůta 8 dní
15.09.2019 17:24:59
41.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha
58
25
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 21:15:58
42.
Kovařík Tomáš 14.07.2004 BLTC Brno
570
4
184
odhlášeno hráčem
15.09.2019 21:45:21
43.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 18:21:29
44.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
74
20
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 11:15:31
45.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 22:44:08
46.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
845
3
119
odhlášeno hráčem
19.09.2019 14:51:16
47.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
117
15
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 06:27:38
48.
Klim David 06.08.2004 TC Brno.
1081
3
241
odhlášeno hráčem
20.09.2019 07:13:30
49.
Klim Filip 06.08.2004 TC Brno.
1029
3
310
odhlášeno hráčem
20.09.2019 07:15:10
50.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 07:56:58
51.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
213
12
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 08:55:20
52.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 11:54:04
53.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
1128
1
354
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 11:55:08
54.
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno
426
6
166
odhlášeno hráčem
20.09.2019 14:53:04
55.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 16:00:33
56.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
224
9
36
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 16:01:46
57.
Križan Karol 19.08.2004 TK Znojmo
819
3
252
odhlášeno pořadatelem
20.09.2019 16:41:33
58.
Rybář Alex 18.11.2001 BLTC Brno
366
6
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 17:49:44