Název: | Praha Wilson Circuit 2014 - lobcup | Pořadatel: | LOB Slovan Bohnice | Datum: | 27.-30.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Hachle Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Smutný Josef | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šmída Daniel | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Kokeš Daniel | | | 4:6, 6:2, 1:0 | | |
| | | | | |
Renner Jan | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | | 6:3, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Kaiser Kevin | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kischer Martin | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zajíček Adam | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vacek Michal | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Laru Lion | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Holoubek Jan | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Szlifka Petr | | | | | |
| | | | | |
Arendar Roman | | | | | 6:4, 0:6, 1:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Prchal Jakub | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hamáček David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Šmíd Filip | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Kozel Michael | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Škopek Martin | | | | | |
| | | | | |
Novák Matyáš | | | | 6:4, 3:6, 1:0 | |
| | | | | |
Mach Marek | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kratochvíl Jaroslav | | 6:4, 1:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Paleček Ondřej | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šesták Petr | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Fiala Gustav | 6:1, 2:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Jonáš Miroslav | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: mgr jiří knížek |
Poznámka pořadatele: program neděle 28.9.:
8:30 - čtvrtfinále singlů, následuje semifinále singlů a finále deblů |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Hachle Jan | 115 | 15 | Jonáš Miroslav | 190 | 12 | Kischer Martin | 206 | 9 | Škopek Martin | 225 | 9 | Arendar Roman | 262 | 9 | Kaiser Kevin | 368 | 6 | Novák Matyáš | 397 | 6 | Szlifka Petr | 404 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 312215 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Neumann Vilém | 15.07.1998 | SK Aritma Praha | Šmída David | 04.09.1998 | F.H.TK Dobřichovice | Mezera Lukáš | 07.10.1998 | Sokol Petrovice | Pechar Ondřej | 29.01.1999 | TJ Sokol Dobřichovice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kratochvíl Jaroslav | 09.07.1999 | TK Spartak Jihlava | Novák Matyáš | 12.01.1999 | TJ Spoje Praha | Škopek Martin | 04.05.1999 | TK Slavia Plzeň | Šmíd Filip | 28.08.2000 | TK Škoda Plzeň z.s. | Prchal Jakub | 01.12.1996 | TJ Kavalier Sázava | Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | Kaiser Kevin | 30.03.1999 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Hachle Jan | 30.07.1997 | Tenis Cibulka |
|