Název: | PWCi 2016-pražská tour | Pořadatel: | TJ Spoje Praha | Datum: | 17.-19.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Vaněk Jiří | | | | | |
| | | | | |
Chlumský Tomáš | 6:4, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | | 1:6, 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Čech Michael | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Emborg Patrik | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pospíšil Jan | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kiliján Josef | 6:3, 4:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Potůček Adam | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | 5:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Špringer Adam | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pařízek Radim | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Sklenka Victor Andrés | | | 2:6, 7:5, 7:5 | | |
| | | | | |
Johanides Jan | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Musil Mathias | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šafář Martin | 4:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Otáhal Jan | | | | | 6:2, 3:6, 6:4 |
| | | | | |
Průcha Patrik | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Těšínský Jakub | | 6:2, 1:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Vydlák Šimon | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novák Matyáš | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Tomaščík Peter | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novák Jiří | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kobera Jakub | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Štětka Ondřej | | | | 3:6, 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
Hanzlík David | 6:1, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pidrman David | 6:4, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Sladký Štěpán | | | 5:7, 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Janis Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Beneš Tomáš | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Novák Martin | 3:6, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Pondělí 9.00 hodin : semifinále dvouhry, pak finále dvouhry
Pak čtyřhry |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Vaněk Jiří | 112 | 15 | Novák Martin | 125 | 15 | Potůček Adam | 142 | 12 | Štětka Ondřej | 144 | 12 | Šafář Martin | 153 | 12 | Těšínský Jakub | 176 | 12 | Kiliján Josef | 190 | 12 | Otáhal Jan | 194 | 12 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 102 |
Kódové číslo akce: 312211 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kocourek Lukáš | 28.05.1999 | TK Horní Měcholupy |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Těšínský Jakub | 22.11.1998 | TJ Spoje Praha | Johanides Jan | 15.02.2000 | LTC Radotín | Gorbušin Ivan | 07.06.2001 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|