Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TCEN Hrádek nad Nisou
Datum:  16.-20.09.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Ricci Alessandro
 
 
 
Barnat Jiří
7:6, 6:4
 
Semerák Jan
5:7, 6:1, 6:1
 
Vychopeň Vojtěch
7:5, 2:2, scr.
 
Šilhavý Jan
6:3, 6:3
 
 
7:6, 7:5
 
Kraus Martin
 
Šprlák-Puk Albert
7:5, 6:3
 
 
 
Kaiser Kevin
6:3, 6:3
 
Jiroušek Lukáš
3:6, 6:2, 6:2
 
Beran Jakub
6:4, 6:1
 
Rosa Jan
6:3, 2:6, 7:5
 
 
6:1, 6:0
 
Křipský Dominik
 
Velek Daniel
7:6, 3:0, scr.
 
 
 
Lehečka Jiří
6:2, 6:2
 
Pleva Jan
6:1, 6:0
 
Rais Vítek
6:1, 6:1
 
Vondrák Martin
1:6, 6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Pánik Matěj
 
Rous Marek
6:0, 6:1
 
 
 
Stavrovsky Petr
scr.
 
Vlkovský Vojtěch
1:0, scr.
 
Marančák Jan
2:6, 6:4, 6:4
 
Růžička Adam
6:1, 6:4
 
 
6:2, 6:4
 
Pechala František
 
Šoukal Martin
2:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Hošek Robert
7:6, 6:0
 
Podlešák Marek
6:3, 6:0
 
Červinka Petr
6:1, scr.
 
Kozler Adam
6:3, 2:6, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Janko Daniel
 
Kvis Kryštof
6:1, 6:0
 
 
 
Januška Adam
6:1, 2:3, scr.
 
Solař David
6:2, 6:1
 
Novák Jakub
7:5, 6:4
 
Lenoch Jan
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Bugaj Martin
 
Pustějovský Zdeněk
4:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Pašek Adam
6:1, 7:5
 
Poštolka Roman
6:2, 6:1
 
Jeníček Jiří
7:6, 6:1
 
Horák Vítek
6:4, 7:6
 
 
6:2, 6:3
 
Blecha Adam
 
Lušovský Michal
2:6, 6:1, 6:1
 
 
 
Forejtek Jonáš
6:7, 7:5, 3:1, scr.
 
Pátý Daniel
6:2, 6:2
 
Kovařík David
6:1, 6:3
 
Balada Tomáš
6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Štěpánek Antonín
 
Poznámka pořadatele: Program 19.9. 8,30 dohrávky dvouher 9,00 čtvrtfinále dvouher, ...semifinále dvouher, ....čtyřhry (ne před 12,00)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Ricci Alessandro 1245
Štěpánek Antonín 1345
Velek Daniel 2135
Bugaj Martin 2435
Křipský Dominik 2535
Pechala František 2730
Šoukal Martin 2930
Pustějovský Zdeněk 3030
Kategorie : 12Součet BH: 285
Kódové číslo akce: 312206

Pánik Matěj - Ricci Alessandro
 
 
 
Semerák Jan - Rosa Jan
6:4, 7:6
 
Vondrák Martin - Vychopeň Vojtěch
scr.
 
Blecha Adam - Vlkovský Vojtěch
5:7, 6:1, 1:0
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Janko Daniel - Pustějovský Zdeněk
 
Lušovský Michal - Křipský Dominik
scr.
 
 
 
Januška Adam - Barnat Jiří
6:3, 6:1
 
Lenoch Jan - Kaiser Kevin
1:0, scr.
 
Cyprich Lukáš - Cyprich Radek
6:3, 6:2
 
Jeníček Jiří - Červinka Petr
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Pechala František - Podlešák Marek
 
Hošek Robert - Kvis Kryštof
1:6, 7:6, 1:0
 
 
 
 
scr.
 
Stavrovsky Petr - Horák Vítek
 
Solař David - Rais Vítek
6:2, 6:0
 
Lehečka Jiří - Beran Jakub
scr.
 
 
6:1, 6:0
 
Velek Daniel - Kraus Martin
 
Forejtek Jonáš - Štěpánek Antonín
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 7:6
 
Poštolka Roman - Pátý Daniel
 
Marančák Jan - Kovařík David
6:4, 6:2
 
Kozler Adam - Šilhavý Jan
scr.
 
 
scr.
 
Bugaj Martin - Šprlák-Puk Albert
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Ricci Alessandro 1245
Štěpánek Antonín 1345
Velek Daniel 2135
Bugaj Martin 2435
Křipský Dominik 2535
Pechala František 2730
Pustějovský Zdeněk 3030
Pánik Matěj 3130
Kategorie : 12Součet BH: 285
Kódové číslo akce: 314206

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vavák Erik19.11.2000Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Vitásek Matouš20.10.1998SK Vitality Slezsko o.s.
Pecák Štěpán21.06.2000TK Neridé
Šimeček Martin08.02.1999TK PRECHEZA Přerov o.s.
Křipský Filip15.03.1998SK Tenis Tišnov
Černoch Jakub07.06.1998ŽLTC Brno
Paulson Andrew16.11.2001TK Sparta Praha
Machač Kristian28.06.1999Sokol Petrovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Černý Matyáš15.10.2001Severočeská tenisová o.s.