Název: | Tempo Wilson Cup | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 09.-11.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Beneš Tomáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Froňka Martin | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kotarac Oliver | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Olšanský Filip | | | 6:3, 3:6, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Krautman Christopher Joseph | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Paul Adam | | 6:2, 4:6, 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Phan Tomáš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Moravec František | | | | 7:6, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Souček Pavel | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Haňkovský David | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kalaš Simon | | | 6:3, 4:6, 1:0 (4) | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Krautman Patrick Joseph | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Špringer Adam | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Stanek Martin | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
Čížek Gabriel | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Sladký Štěpán | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hybner Tomáš | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vůle Matyáš | | | 1:6, 6:1, 1:0 (4) | | |
| | | | | |
Pučelík Jan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Lazarev Leon | | | | | |
| | | | | |
Vencl Matyáš | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | |
Janko Antonín | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kučera Šimon | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Gedevanišvili Teimuraz | 7:5, 3:6, 1:1 (9) | | | | |
| | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Solovei Danylo | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva,608308043 |
Poznámka pořadatele: cizinec-Solovay Daniel, Sparta Praha |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Beneš Tomáš | 195 | 12 | Keller Oliver | 226 | 9 | Moravec František | 230 | 9 | Lazarev Leon | 269 | 9 | Phan Tomáš | 299 | 9 | Stanek Martin | 299 | 9 | Špringer Adam | 304 | 9 | Vencl Matyáš | 323 | 9 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 312201 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Solovei Danylo | 12.07.2002 | TK Sparta Praha | Lazarev Leon | 12.02.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|