Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  60.ročník dorosteneckého turnaje
Pořadatel:  SK Tenis Duchcov
Datum:  08.-11.09.
Věk. kategorie:  dorost
Červinka Petr
 
 
 
Bureš Ondřej
6:1, 6:0
 
Uhřík Tadeáš
6:2, 6:3
 
Zapský Adam
6:1, 6:1
 
Jindáček Jiří
6:2, 6:4
 
Šubert Vítek
6:2, 6:4
 
Pozdenkov Petr
6:0, 6:4
 
Žák Kryštof
6:1, 7:6 (6)
 
 
 
Kotarac Oliver
6:2, 6:4
 
Hovorka Patrik
6:4, 6:0
 
Jupa Jakub
6:4, 6:4
 
Mikula Jakub
6:0, 6:2
 
Maxa Tomáš
6:3, 6:2
 
Mareš Vojtěch
6:3, 6:1
 
Truhlář Josef
6:2, 6:1
 
Kollár Petr
6:3, 6:1
 
Bažant Filip
6:1, 6:3
 
Valoušek Jakub
6:4, 6:3
 
Nachtman Daniel
7:6 (5), 4:1, scr.
 
Donald Matthew William
6:0, 6:0
 
 
6:2, 7:5
 
Stolín Jan
 
Kazda Martin
3:6, 6:2, 6:2
 
Kříž Jan
6:2, 6:1
 
Bušek Kryštof
2:6, 6:4, 7:5
 
Havlíček Mark
3:6, 7:5, 6:1
 
Kubišta Adam
6:4, 6:1
 
Janis Tomáš
6:0, 6:0
 
 
6:7 (5), 6:1, 6:2
 
Podolan Petr
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Přibyl
Poznámka pořadatele: Poděkování všem za naprosto bezproblémový průběh turnaje.
Počet účastníků28
NasazeníBH
Červinka Petr 2135
Podolan Petr 5625
Stolín Jan 7620
Žák Kryštof 9120
Pozdenkov Petr 9520
Kazda Martin 9820
Truhlář Josef 13715
Mareš Vojtěch 16012
Kategorie : 8Součet BH: 167
Kódové číslo akce: 312198

Podolan Petr - Šilhavý Jan
 
 
 
Kotarac Oliver - Šubert Vítek
3:6, 6:1, 1:0 (10)
 
Valoušek Jakub - Macháček Filip William
6:2, 6:4
 
Stolín Jan - Kazda Martin
scr.
 
 
 
Kubišta Adam - Bureš Ondřej
0:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Bušek Kryštof - Jupa Jakub
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
Bažant Filip - Maxa Tomáš
7:5, 6:4
 
Kollár Petr - Mikula Jakub
6:2, 5:7, 1:0 (9)
 
 
6:3, 6:4
 
Mareš Vojtěch - Žák Kryštof
 
Zapský Adam - Uhřík Tadeáš
6:3, 6:2
 
Hovorka Patrik - Havlíček Mark
6:0, 6:1
 
 
5:7, 6:3, 1:0 (8)
 
Červinka Petr - Truhlář Josef
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Červinka Petr 2135
Šilhavý Jan 3130
Podolan Petr 5625
Stolín Jan 7620
Žák Kryštof 9120
Kazda Martin 9820
Truhlář Josef 13715
Mareš Vojtěch 16012
Kategorie : 8Součet BH: 177
Kódové číslo akce: 314198

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Potůček Adam28.04.2000Lokomotiva Beroun

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Macháček Filip William03.05.2005SK Tenis Duchcov
Šilhavý Jan06.08.2000Severočeská tenisová o.s.