Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
26.-28.09. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 300) |
Kódové číslo: |
316197 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Sobotní program řídí rozhodčí Matouš Myslivec 608 949 481.
Program na sobotu 26.9.2020 v 8.15 hod. - Gawlik, Havlíček, Krakovský, Mandelík, Olša, Šťastník, Beneš, Mrvík, Pavlis, Pekara, Petráš, Onderka, (tito hráči přijedou na určený čas při jakémkoliv počasí )
Hráči uvedení níž se mohou v případě trvalého deště telefonicky doptat na posun časového rozvrhu.
v 10.45 hod.- Bartoš, Bonk, Fiala, Hložánek, Lankočí, Lys, Olšar, Řehák, Vacula, Velčovský, Vymazal, Zavadil,
v 12.30 hod. - Nováček, Raška,
v 14.00 hod. - Janík, Spirka,
Prezentace do čtyřhry do 14:00
V případě nepříznivého počasí se turnaj odehraje na antukových dvorcích v nafukovacích halách - 3 dvorce.
Prezentace v pátek 25.9.2020 v čase 16.00 - 18.00 sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 26.9.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nováček Filip |
20.12.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
184 |
12 |
|
prezentován |
26.08.2020 15:03:28 |
2. |
Spirka Simon |
19.02.2004 |
Slavoj Český Těšín |
190 |
12 |
|
prezentován |
03.08.2020 23:39:02 |
3. |
Janík Petr |
09.03.2003 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
196 |
12 |
|
prezentován |
15.05.2020 15:27:54 |
4. |
Raška Vítek |
10.02.2003 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
254 |
9 |
|
prezentován |
30.08.2020 19:18:34 |
5. |
Lankočí Matyáš |
29.08.2005 |
TK Havířov, z.s. |
318 |
9 |
47 |
prezentován |
24.06.2020 07:39:10 |
6. |
Vacula Filip |
29.04.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
319 |
9 |
33 |
volná karta-prezentován |
25.09.2020 16:52:33 |
7. |
Bonk Vojtěch |
26.04.2005 |
Městský tenisový klub Karviná |
339 |
6 |
163 |
prezentován |
09.07.2020 20:45:26 |
8. |
Krakovský Denis |
12.04.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
396 |
6 |
28 |
prezentován |
25.09.2020 14:21:48 |
9. |
Hložánek Radek |
30.07.2002 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
410 |
6 |
|
prezentován |
15.09.2020 08:13:18 |
10. |
Velčovský Vojtěch |
20.04.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
432 |
6 |
77 |
prezentován |
01.04.2020 15:37:32 |
11. |
Olša Michal |
10.03.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
488 |
6 |
89 |
volná karta-prezentován |
19.09.2020 01:33:23 |
12. |
Pavlis Lukáš |
27.10.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
532 |
4 |
|
prezentován |
05.09.2020 21:05:25 |
13. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
543 |
4 |
89 |
prezentován |
25.09.2020 15:04:31 |
14. |
Olšar Štěpán |
15.09.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
685 |
4 |
83 |
prezentován |
03.09.2020 23:12:15 |
15. |
Havlíček Jiří |
05.01.2004 |
TK Havířov, z.s. |
755 |
4 |
|
prezentován |
11.08.2020 13:47:21 |
16. |
Pekara Přemysl |
06.06.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
838 |
3 |
402 |
prezentován |
01.04.2020 06:54:06 |
17. |
Mandelík Lukáš |
09.09.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
838 |
3 |
142 |
prezentován |
30.08.2020 22:27:12 |
18. |
Zavadil Alexandr |
15.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
852 |
3 |
199 |
prezentován |
25.09.2020 15:05:30 |
19. |
Petráš Adam |
13.02.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1077 |
1 |
251 |
prezentován |
08.06.2020 10:02:11 |
20. |
Bartoš Adrian |
13.08.2006 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1077 |
1 |
122 |
prezentován |
30.08.2020 09:45:17 |
21. |
Onderka Karel |
15.03.2006 |
SK JC Sport Opava |
1077 |
1 |
579 |
prezentován |
13.09.2020 19:25:11 |
22. |
Vymazal Tomáš |
16.06.2005 |
TK Milo Olomouc |
1077 |
1 |
|
volná karta-prezentován |
14.09.2020 11:02:23 |
23. |
Gawlik Julian Jan |
10.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1077 |
1 |
985 |
volná karta-prezentován |
15.09.2020 17:41:45 |
24. |
Šťastník Vladimír |
08.06.2005 |
SKT Frýdlant n.O. |
1077 |
1 |
|
volná karta-prezentován |
19.09.2020 01:33:03 |
25. |
Fiala Jiří |
02.10.2006 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1077 |
1 |
290 |
prezentován |
25.09.2020 15:03:57 |
26. |
Lys Ondřej |
17.07.2006 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1077 |
1 |
306 |
prezentován |
25.09.2020 15:54:37 |
27. |
Řehák Daniel |
10.04.2006 |
TK Milo Olomouc |
1077 |
1 |
175 |
volná karta-prezentován |
25.09.2020 16:52:19 |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šimeček David |
12.05.2006 |
TK Slavia Orlová |
457 |
6 |
62 |
odhlášeno hráčem |
11.08.2020 17:34:54 |
2. |
Veselý František |
28.03.2003 |
TJ Lázně Bělohrad |
470 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 12:46:20 |
3. |
Dokoupil Přemysl |
11.02.2003 |
TC Brno. |
137 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2020 10:12:15 |
4. |
Kremser Filip |
12.04.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
401 |
6 |
126 |
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 17:35:07 |
5. |
Cienciala Jan |
09.01.2004 |
TC Třinec |
284 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 20:31:16 |
6. |
Sochor Matyáš |
01.06.2004 |
Slavoj Český Těšín |
410 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
23.09.2020 09:05:17 |
7. |
Pekara Štěpán |
26.02.2004 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
1076 |
3 |
|
odhlášeno hráčem sms |
24.09.2020 11:19:17 |
8. |
Nezval Jakub |
09.10.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1077 |
1 |
180 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 12:45:40 |
9. |
Vrba Lukáš |
02.05.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
428 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 15:58:49 |
10. |
Guráš Martin |
18.09.2004 |
TK Na Dolině o.s. |
100 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
24.09.2020 23:11:46 |
11. |
Sosna Maxim |
21.06.2005 |
Slavoj Český Těšín |
1077 |
1 |
309 |
odhlášeno hráčem |
25.09.2020 08:02:38 |
12. |
Pawlík Dominik |
06.11.2003 |
Slavoj Český Těšín |
781 |
4 |
|
odhlášeno hráčem sms |
25.09.2020 12:27:03 |
13. |
Bako Jan |
23.08.2005 |
TJ Baník Ostrava OKD |
294 |
9 |
54 |
odhlášeno hráčem |
25.09.2020 12:44:12 |
|