Pořadatel: | TJ Baník Ostrava OKD | Datum: | 10.-12.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Postupa Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rys Dominik | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Drong Pavel | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dorda Lukáš | | | 6:1, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Kus Jan | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Křikala Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Urban Radim | | | 6:4, 3:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 5:7, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Raczek Piotr | | | | | | |
| | | | | | |
Kudláček Martin | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žilinský Jan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mališ Šimon | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Zeithamel David | | | 2:6, 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Chyla Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kuřil Alexandr | | | | 4:6, 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Masopust Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Srba Jan | | | 3:6, 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Mišťúrik David | | | | | | |
| | | | | | |
Ventrča Václav | | | | | | 7:6, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jadamus Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Drong Jan | | | 4:5, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Myslivec Matouš | | | | | | |
| | | | | | |
Res Richard | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Wanderburg Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Mihoč Jakub | | | 6:3, 2:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Sapala Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Rodák Jan | | | | | 7:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Michalík Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Glumbík Martin | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šlachta Cyril František | | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Jakub | | | | 6:4, 4:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Botur Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Kostelník Ondřej | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bollog Jiří | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Postupa Jan | 234 | 9 | Jančík Jakub | 318 | 9 | Kudláček Martin | 330 | 6 | Sapala Michal | 349 | 6 | Mišťúrik David | 353 | 6 | Ventrča Václav | 402 | 6 | Rodák Jan | 449 | 6 | Raczek Piotr | 483 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 54 |
Kódové číslo akce: 312194 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hlučný Michael | 21.10.2000 | Sokol Zábřeh | Dworzanski Mikolaj | 06.12.1999 | TK TENNISPOINT FM | Keiper Filip | 18.04.2001 | TK TENNISPOINT FM |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Havránek Jakub | 19.04.2002 | VSK VŠB-TU Ostrava | Michalík Jiří | 13.07.2000 | TK Slavia Orlová | Mihoč Jakub | 31.01.2001 | SK Vitality Slezsko o.s. | Chyla Jan | 12.05.2001 | TC Třinec | Mališ Šimon | 17.08.2003 | Tennis Hill Havířov o.s. | Kudláček Martin | 09.10.2001 | TJ Baník Ostrava OKD | Raczek Piotr | 11.04.2000 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | Kus Jan | 11.04.2002 | Tenis Nový Jičín,z.s. | Mališ Filip | 25.08.1998 | Tennis Hill Havířov o.s. |
|