Pořadatel: | LTC Tábor 1903 | Datum: | 08.-11.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Šlachta Cyril František | | | | | |
| | | | | |
Bartoněk Jonáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Čížek Gabriel | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Landfeld Vít | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mouček Tomáš | | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | |
Beran Jaroslav | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fuka Jan | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pučálka Jan | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Matějka Daniel | 5:7, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Gosler Marek | | 3:6, 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hauge Lukáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Reiter Jakub Filip | | | 6:4, 2:6, 7:6 | | |
| | | | | |
Nerud Vladimír | 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Novák Jakub | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Marcolla Jakub | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Růžička Václav | | | | | 6:4, 6:0 |
| | | | | |
Křížek David | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Prachař Jakub | | 6:2, 2:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kladiva Šimon | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fiala Gustav | | | 5:7, 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Fáček Erik | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Žilkay Filip | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Forman Max | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
Minárik Martin | 6:2, 6:7, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Ventrča Václav | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Grün Vojtěch | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Krautman Patrick Joseph | | | 6:2, 4:6, 7:5 | | |
| | | | | |
Zavadil Matyáš | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Krautman Christopher Joseph | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Sedláček Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9:30 - finále dvouhry
|
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Šlachta Cyril František | 42 | 30 | Sedláček Jan | 54 | 25 | Pučálka Jan | 57 | 25 | Gorbušin Ivan | 67 | 25 | Růžička Václav | 68 | 25 | Forman Max | 83 | 20 | Marcolla Jakub | 103 | 20 | Keller Oliver | 112 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 312192 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Mazanec David | 21.04.2002 | LTC Tábor 1903 | Schneider Václav | 25.08.2002 | I.ČLTK Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. | Lazarev Leon | 12.02.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|