Název: |
58.ročník turnaje dorostu |
Datum: |
03.-06.09. |
Pořadatel: |
SK Tenis Duchcov (B - 300) |
Kódové číslo: |
316190 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Přibylová Dominika |
: |
Koněvova 9 |
: |
41901 Duchcov |
Tel. (1): |
602355858 |
Tel. (2): |
774511412 |
E-mail: |
domaddy@seznam.cz |
Internet: |
tenisduchcov.estranky.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v PÁTEK 2.9.2016 do 18 hodin na tel. 774 511 412 pouze sms, potvrdím přijetí.
Losování a zveřejnění na IS ČTS do 20 hodin.
Začátek turnaje sobota 8,30 hodin.
Ubytování HOTEL CASANOVA
http://www.hotelcasanova.cz/cenik/cenik-pro-sk-tenis-duchcov |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pecák Štěpán |
21.06.2000 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
83 |
20 |
|
|
25.03.2016 21:54:03 |
2. |
Marančák Jan |
10.01.2000 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
86 |
20 |
|
|
22.08.2016 10:38:58 |
3. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
103 |
15 |
|
|
16.03.2016 11:19:34 |
4. |
Hlavačka Martin |
20.12.1999 |
SK JC Sport Opava |
104 |
15 |
|
|
29.08.2016 17:15:37 |
5. |
Loder David |
09.11.1999 |
TJ Radlice z.s. |
107 |
15 |
|
|
24.08.2016 10:16:56 |
6. |
Růžička Václav |
21.02.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
109 |
15 |
|
|
08.08.2016 21:40:21 |
7. |
Solař David |
07.06.1999 |
TK Olymp Praha |
117 |
15 |
|
|
22.08.2016 11:20:56 |
8. |
Holán Lukáš |
09.10.1998 |
LTC Panorama Teplice |
141 |
12 |
|
|
14.08.2016 11:29:11 |
9. |
Podzemný Vojtěch |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
149 |
12 |
|
|
23.08.2016 08:04:19 |
10. |
Kroupa Václav |
04.08.2000 |
Tenisklub Cheb |
151 |
12 |
|
|
14.05.2016 21:06:26 |
11. |
Kokeš Daniel |
25.08.1999 |
TK Chomutov |
155 |
12 |
|
|
08.05.2016 19:55:50 |
12. |
Šmíd Filip |
28.08.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
158 |
12 |
|
|
19.03.2016 10:53:49 |
13. |
Červinka Petr |
05.04.2000 |
TK Ústí n.Labem |
176 |
12 |
|
|
31.08.2016 19:07:40 |
14. |
Podolan Petr |
08.08.2001 |
TK Most |
206 |
12 |
15 |
|
20.03.2016 22:03:28 |
15. |
Slezák Marek |
18.01.1998 |
TK Louny |
209 |
12 |
|
|
18.07.2016 11:25:36 |
16. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
223 |
9 |
26 |
|
18.03.2016 14:17:47 |
17. |
Semerák Jan |
26.01.2001 |
Slavoj Český Brod |
251 |
9 |
23 |
|
17.03.2016 06:50:06 |
18. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
316 |
9 |
20 |
|
15.03.2016 10:23:28 |
19. |
Maxa Tomáš |
21.10.2000 |
SK Tenis Duchcov |
343 |
6 |
|
|
02.06.2016 21:42:41 |
20. |
Stolín Jan |
10.11.2001 |
TK Louny |
366 |
6 |
152 |
|
25.06.2016 08:22:41 |
21. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
411 |
6 |
9 |
|
20.07.2016 21:54:25 |
22. |
Emborg Patrik |
08.05.2000 |
TC VŠ Praha |
453 |
6 |
|
|
04.04.2016 11:45:37 |
23. |
Dvořák Lukáš |
29.04.2001 |
TK Louny |
680 |
4 |
345 |
|
30.08.2016 23:09:47 |
24. |
Halíř Jiří |
04.10.1998 |
SK Tenis Duchcov |
726 |
4 |
|
|
02.06.2016 21:42:32 |
25. |
Aregger Lars |
03.01.2001 |
LTC Modřany 2005 |
753 |
4 |
|
|
28.07.2016 22:49:10 |
26. |
Veselý Ondřej |
02.07.2000 |
TK Dubí |
753 |
4 |
|
|
03.08.2016 08:14:32 |
27. |
Uhřík Tadeáš |
17.01.2002 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1127 |
1 |
340 |
|
26.03.2016 22:19:28 |
28. |
Zlatník Jakub |
16.01.1998 |
SK Tenis Duchcov |
1127 |
1 |
|
|
02.06.2016 21:42:50 |
29. |
Bažant Filip |
25.01.2002 |
TK Louny |
1127 |
1 |
186 |
|
04.07.2016 21:48:29 |
30. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
1127 |
1 |
208 |
|
28.07.2016 21:42:02 |
31. |
Kollár Petr |
23.12.2002 |
TK Most |
1127 |
1 |
107 |
|
05.08.2016 11:28:13 |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Adamec Jan |
31.08.1999 |
TK Vyškov |
144 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2016 14:08:44 |
2. |
Kalaš Radek |
08.04.1999 |
Sportcentrum Uhříněves |
368 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2016 10:57:14 |
3. |
Boháček Martin |
16.08.1998 |
TCG Karlovy Vary |
176 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.08.2016 18:38:13 |
4. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
238 |
9 |
10 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2016 07:48:36 |
5. |
Vondrák Martin |
21.05.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
380 |
6 |
13 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2016 17:53:10 |
6. |
Kazda Martin |
26.07.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
246 |
9 |
36 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2016 12:54:40 |
7. |
Kohoutek Jan |
26.09.2000 |
LTK Liberec |
241 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2016 06:19:27 |
8. |
Pučálka Jan |
18.03.2002 |
Slavoj Český Brod |
508 |
4 |
34 |
odhlášeno hráčem |
24.08.2016 16:48:17 |
9. |
Pírek František |
02.06.2000 |
SK HAMR, z.s. |
88 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.08.2016 07:39:08 |
10. |
Brandtner Daniel |
24.12.1999 |
TK Evženie Klášterec n/O |
648 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
25.08.2016 12:46:32 |
11. |
Novák Martin |
04.03.1999 |
Tenis Club Mokropsy |
125 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.08.2016 13:11:16 |
12. |
Jiroušek Lukáš |
19.07.2001 |
LTC Houštka |
753 |
4 |
6 |
odhlášeno hráčem |
27.08.2016 10:00:05 |
13. |
Pátý Daniel |
04.10.1999 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
114 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
27.08.2016 16:58:29 |
14. |
Pátý Michael |
04.10.1999 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
436 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.08.2016 17:01:00 |
15. |
Brückner Lukáš |
25.02.2001 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
400 |
6 |
21 |
odhlášeno hráčem |
27.08.2016 21:41:23 |
16. |
Dvořák Daniel |
18.01.2001 |
TK Ústí n.Labem |
1127 |
1 |
682 |
odhlášeno hráčem |
28.08.2016 08:44:11 |
17. |
Vlkovský Vojtěch |
12.07.1999 |
LTC Pardubice |
59 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2016 09:01:35 |
18. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
295 |
9 |
44 |
odhlášeno hráčem |
28.08.2016 11:25:33 |
19. |
Závrský Hynek |
11.08.2000 |
Tenisový klub Ledeč nad Sázavou |
97 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2016 11:32:14 |
20. |
Jirák Jaromír |
15.05.2001 |
TO TJ Tesla Pardubice |
168 |
12 |
27 |
IS: kolizní přihláška |
28.08.2016 12:00:09 |
21. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
121 |
15 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.08.2016 12:00:10 |
22. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
398 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
28.08.2016 12:00:11 |
23. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
31 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2016 15:10:48 |
24. |
Pleva Jan |
23.08.2001 |
TK Most |
144 |
12 |
8 |
odhlášeno pořadatelem |
29.08.2016 15:19:32 |
25. |
Šilhavý Jan |
06.08.2000 |
TK Most |
110 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2016 06:46:47 |
26. |
Habenicht Jan |
30.06.1999 |
SK Tenis Duchcov |
1127 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.08.2016 23:10:18 |
27. |
Čech Michael |
09.03.2001 |
TK Most |
264 |
9 |
61 |
odhlášeno hráčem |
01.09.2016 13:29:37 |
28. |
Brett Daniel |
03.11.2000 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
353 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2016 20:54:26 |
29. |
Patyk Jakub |
18.05.1999 |
TK Ústí n.Labem |
131 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2016 11:45:18 |
|