Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Šárecký turnaj
Pořadatel:  SK Aritma Praha
Datum:  07.-10.09.
Věk. kategorie:  dorost
Kameník Lukáš
 
Hais Jan
6:1, 6:1
 
Elich Samuel
6:3, 6:2
 
Římal Tomáš
6:0, 6:0
 
Watzek Jonáš
scr.
 
Finkous Leoš
6:3, 6:3
 
Čihák Matěj
6:3, 6:2
 
Ščurek Oliver
6:0, 6:0
 
Chvapil Viktor
6:2, 6:1
 
Kučera Jonáš
6:2, 6:2
 
Kameník David
6:0, 6:1
 
Brňák Tobiáš
6:1, 6:0
 
Novotný David
3:6, 6:2, 1:0
 
Rybín Kryštof
6:1, 6:1
 
Brož Dominik
6:3, 6:0
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
6:2, 6:4
 
Havránek Šimon
4:6, 7:5, 1:0
 
Arefe Tarkan
6:1, 6:0
 
Soukup Albert
6:1, 6:1
 
Novotný Bruno
6:4, 6:2
 
Kamiš Kilián
6:4, 6:4
 
KOUTEK PETR
6:3, 6:0
 
Jaroš Václav
6:1, 6:4
 
Janus Patrik
scr.
 
Juha Konrád
6:3, 6:2
 
Čížek Jiří
6:0, 6:1
 
Vaja Samuel
6:2, 6:2
 
Brož Tobiáš
6:4, 6:1
 
Voleský Jakub
6:1, 6:4
 
Hanuš Marek
6:0, 6:0
 
Šidlík David
6:3, 4:6, 1:0
 
Ben Ahmed Adam
6:3, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Jitka Kleisnerová
Poznámka pořadatele: Finále je pro nepřízeň počasí odloženo na úterý 10.9. v 16:00!
Počet účastníků32
NasazeníBH
Kameník Lukáš 21012
Ben Ahmed Adam 4306
Chvapil Viktor 4666
Janus Patrik 4996
Ščurek Oliver 5334
Havránek Šimon 5784
Bořek-Dohalský Vojtěch 5834
Juha Konrád 5924
Kategorie : 4Součet BH: 46
Kódové číslo akce: 312188

Vencl Matyáš - Kopecký Maxmilián Albert
 
 
 
Juha Konrád - Watzek Jonáš
6:4, 6:1
 
Římal Tomáš - Novotný Bruno
6:2, 6:3
 
Ščurek Oliver - Chvapil Viktor
6:3, 3:0, scr.
 
Kameník David - Elich Samuel
6:2, 6:3
 
Čihák Matěj - KOUTEK PETR
6:1, 6:7, 1:0
 
Kamiš Kilián - Novotný David
6:0, 6:0
 
Kučera Jonáš - Čížek Jiří
6:2, 6:1
 
Ben Ahmed Adam - Arefe Tarkan
6:2, 6:2
 
 
4:6, 6:2, 1:0
 
Bořek-Dohalský Vojtěch - Janus Patrik
 
Brož Tobiáš - Rybín Kryštof
4:6, 7:5, 1:0
 
Havránek Šimon - Voleský Jakub
7:6, 6:4
 
 
scr.
 
Kameník Lukáš - Janko Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Kleisnerová Jitka (platná licence A do 26.10.2020)
Poznámka pořadatele: Hráč Novotný musel skrečovat semifinále čtyřhry pro silnou bolest lokte.
Počet dvojic13
NasazeníBH
Vencl Matyáš 17512
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Kameník Lukáš 21012
Janko Antonín 2879
Ben Ahmed Adam 4306
Chvapil Viktor 4666
Janus Patrik 4996
Ščurek Oliver 5334
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 314188

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Trojan Filip18.04.2005TJ Sokol Liboc

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brož Dominik27.05.2004TJ Radlice
Kučera Jonáš15.09.2006LTK Liberec
Ščurek Oliver06.11.20021. Vestecká sportovní o.s.
Vencl Matyáš23.12.2002SK Aritma Praha
Kopecký Maxmilián Albert17.11.2002TK Start Praha-Topolka