Název: | Cešlostátní turnaj kategorie B | Pořadatel: | TCEN Hrádek nad Nisou | Datum: | 06.-09.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Ricci Alessandro | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Balada Tomáš | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Pechala František | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Tadeáš | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (4), 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vitásek Matouš | | | | | | |
| | | | | | |
Tocik Jan | | | | 6:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Štěpán | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Rous Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Bezemek Petr | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vrbenský Michael | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Repák Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | | 6:4, 3:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Koudela Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Kohoutek Jan | | | | 6:1, 4:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vrba Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jan | | | 7:6 (1), 7:5 | | | |
| | | | | | |
Kalaš Radek | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Adam | | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Filip | | 7:5, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kubeš Alex | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Solař David | | | 2:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pátý Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Klopot Robert Maria | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Hlavačka Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Friedrich Jonáš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Labík Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Truhlář Daniel | | | | | 6:1, 4:1, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Schenk Adam | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Plíšek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Kischer Martin | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Bujakiewicz Bartosz | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Richter Adam | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Duda Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Ricci Alessandro | 17 | 35 | Duda Filip | 29 | 30 | Labík Ondřej | 60 | 25 | Bezemek Petr | 74 | 20 | Hrubý Adam | 86 | 20 | Blecha Adam | 91 | 15 | Truhlář Daniel | 98 | 15 | Rous Marek | 100 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 175 |
Kódové číslo akce: 312179 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Velek Daniel | 01.06.1999 | LTC Tábor 1903 | Vízner Daniel | 09.07.1998 | Pála Vízner Tennis z.s. |
|