Název: |
Tenis Cibulka CUP |
Datum: |
31.08-02.09. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 200) |
Kódové číslo: |
316175 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Internet: |
www.teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Slabihoudek Matěj | 18.08.2002 | LTC Beroun, z.s. | 169 |
12 |
02.08.2019 21:44:01 |
||
2. |
Froňka Martin | 15.04.2001 | Sportclub Řevnice, z.s. | 191 |
12 |
27.08.2019 08:04:21 |
||
3. |
Valoušek Jakub | 06.03.2003 | LTK TEPLICE o.s. | 194 |
12 |
29.08.2019 08:02:35 |
||
4. |
Janko Antonín | 15.11.2003 | TJ Sokol Vysočany | 287 |
9 |
29.08.2019 12:43:16 |
||
5. |
Kulhánek Martin | 10.07.2002 | TK Radošovice | 306 |
9 |
31.07.2019 17:39:09 |
||
6. |
Laibl Matěj | 20.01.2004 | TK Most | 357 |
6 |
33 |
30.08.2019 10:51:51 |
|
7. |
Ben Ahmed Adam | 17.12.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 430 |
6 |
29.08.2019 10:40:54 |
||
8. |
Křížek David | 09.09.2004 | LTC Tábor 1903 | 507 |
6 |
144 |
14.08.2019 20:29:08 |
|
9. |
Juha Konrád | 10.07.2003 | Pála Vízner Tennis z.s. | 592 |
4 |
29.08.2019 12:02:25 |
||
10. |
Brož Tobiáš | 05.03.2005 | SK HAMR, z.s. | 652 |
4 |
138 |
30.08.2019 14:51:00 |
|
11. |
Badhe Ashmit Samir | 13.08.2004 | TK Start Praha-Topolka | 703 |
4 |
294 |
29.08.2019 08:03:11 |
|
12. |
Rybín Kryštof | 23.06.2005 | SK HAMR, z.s. | 753 |
4 |
106 |
29.08.2019 12:01:58 |
|
13. |
Kumbár Adam | 19.02.2002 | TJ Spoje Praha | 1128 |
1 |
25.08.2019 14:58:06 |
||
14. |
Šípek Artur | 11.01.2003 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1128 |
1 |
28.08.2019 16:47:19 |
||
15. |
Barták Matyáš | 07.12.2002 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1128 |
1 |
29.08.2019 17:49:23 |
||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šiler Martin | 15.02.2005 | Sokol Říčany | 1003 |
3 |
125 |
odhlášeno pořadatelem | 17.07.2019 12:43:36 |
2. |
Ščurek Oliver | 06.11.2002 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 533 |
4 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2019 20:21:52 |
|
3. |
Löffelmann René | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 925 |
3 |
odhlášeno pořadatelem | 29.08.2019 16:48:12 |