Pořadatel: | TK Pelhřimov | Datum: | 12.-14.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Páral Radim | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Petrů Štěpán | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Horkay Oliver | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šefčík Lukáš | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | |
Špaček Jakub | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Páleníček Oskar | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Makovský Jiří | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Bouchner Aleš | | | | 1:6, 7:6 (6), 5:4, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Picek Samuel | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kosma Andrej | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kralik Florian | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Zeman Jakub | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Guzik Martin | | | | | |
| | | | | |
Malek Erik | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Duchoň Daniel | | 4:6, 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | |
Rychtář Hans | 3:6, 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Vondrák Jiří | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Hruška Petr | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, scr. | | | |
| | | | | |
Šefčík Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Hošek Radek | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Malý Matouš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kylsán Jakub | scr. | | | | |
| | | | | |
Kříž Nikolas | | | 4:6, 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Kostka Vojtěch | 3:6, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Grün Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Reich Evžen (platná licence AV do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: Program na neděli 13.9,
8,30 rozehrávka
9,00 čtvrtfinále pak následuje semifinále
|
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Páral Radim | 186 | 12 | Grün Vojtěch | 243 | 9 | Šefčík Matyáš | 263 | 9 | Bouchner Aleš | 277 | 9 | Makovský Jiří | 343 | 6 | Malek Erik | 364 | 6 | Hošek Radek | 371 | 6 | Guzik Martin | 444 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 63 |
Kódové číslo akce: 312174 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Schober David | 14.10.2004 | TK Pelhřimov | Čekal Vojtěch | 29.01.2007 | TK Pelhřimov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kylsán Jakub | 07.01.2007 | TK Pelhřimov | Zeman Jakub | 07.11.2008 | TK Pelhřimov | Havel Tadeáš | 10.08.2006 | TK Spartak Jihlava |
|