Podolan Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Průcha Oliver | | 6:7, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jirucha Ladislav | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Keller Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Němeček Václav | | 6:2, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Oliver | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Vůle Matyáš | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Makovička Daniel | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Forman Max | | | | | | |
| | | | | | |
Hegenbart Max | | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Haňkovský David | | | 6:4, 5:7, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kurilla Matyáš | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Koukal Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Potůček Adam | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej | | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Matouš Jakub | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vavruška Lukáš | | | 6:4, 4:2, scr. | | | |
| | | | | | |
Zemanec Petr | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Stolín Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kolář Filip | | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šlapák David | | 6:3, 1:6, 3:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Szic Sandro | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Holub Mikuláš | | | 6:3, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Mouček Tomáš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šoltys Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Durovič Milan | | | | 6:0, 4:2, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | 0:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Král David | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Černý Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Čech Michael | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Křížek Matěj | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Praus Lukáš | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Jindáček Jiří | 6:1, 3:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Truhlář Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Wünsch Vojtěch | | | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Veselý František | | | | | | |
| | | | | | |
Válek Ondřej | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Mikula Jakub | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kozderka Jiří (platná licence B do 13.05.2019) |
Poznámka pořadatele: Neděle: 10:00 Forman, Hegenbart, Černý, Válek
11:30 Podolan, Stuchlík, Kladiva, Truhlář
|
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Podolan Petr | 56 | 25 | Stuchlík Oskar Oliver | 58 | 25 | Hegenbart Max | 59 | 25 | Černý Matyáš | 63 | 25 | Čech Michael | 65 | 25 | Stolín Jan | 76 | 20 | Forman Max | 83 | 20 | Kolář Filip | 89 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 312172 |
|
|