Český tenisový svaz
Název:
LAMA Cup 2019
Datum:
31.08-03.09.
Pořadatel:
SK LAMA o.s. (B - 300)
Místo konání:
Hradec nad Moravicí
Kódové číslo:
316168
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ostroborodov Alexandr
Gudrichova 762
747 41 Hradec nad Moravicí
Tel. (1):
731834473
Tel. (2):
553654228
E-mail:
sport@lamagroup.cz
Internet:
www.sportlama.cz

Poznámka pořadatele:

TURNAJ ŘÍDÍ - p. LYKO Pavel tel.: 607786250

Program na pondělí 02.9.2019

v 9:00 : semifinále a finále dvouhry.


Program na neděle 1.9.2019 v 8:30 - Galuška-Šimeček, Kratochvíl-Kubín, Paleček-Klakurka, Polách-Homola, Pozdenkov-Káňa; v 9:30 - Woniakowski-Opálka, Rousek-Papoušek, Šindler-Hrachovec. Následuje čtvrtfinále dvouhry a semifinále čtyřhry.

HARMONOGRAM PŘÍJEZDU HRÁČŮ K K ÚVODNÍM UTKÁNÍM:

v 08:30 hod. - Nováček, Kalousek, Glocman, Barniak, Homola, Zourek, Opálka, Krahulec, Lankočí, Vrba
v 9:30 hod. - Šimeček, Ocásek, Zemek, Kratochvíl, Janík, Kubín, Klakurka, Kus, Rodák, Polách.
NE DŘÍVE JAK V 11:00 hod. NASTOUPÍ HRÁČI: Knesl, Šindler, Pozdenkov, Sapala, Káňa, Kysilko, Guráš, Woniakowski, Mihoč, Rousek,
Papoušek, Nedvídek.
NE DŘÍVE JAK V 12:00 hod. NASTOUPÍ HRÁČI: Galuška, Paleček, Valigura, Doušek, Hrachovec.

PŘIHLÁŠKY DO ČTYŘHER DO 12:30 HOD.


Kvalifikace zrušena !!!

Do hlavní soutěže bude přijato 48 hráčů.

Prezentace v pátek 30.8.2019 do 17.00 hod

Prezentace hlavní soutěže v pátek 30.8.2019 v čase 16.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 731 834 473 nebo osobně v klubovně SK LAMA, Hradec nad Moravicí, kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry hlavní soutěže.
Program na sobotu 31.8.2019 bude zveřejněn zde nejpozději v 20.00 hod.


Předběžný program turnaje:
sobota 31.8.2019 - 1.kolo dvouhry, 2.kolo dvouhry, 1.kolo čtyřhry,
neděle 1.9.2019 - osmifinále dvouhry, čtvrtfinále dvouhry, osmifinále čtyřhry, čtvrtfinále čtyřhry,
pondělí 2.9.2019 - semifinále a finále dvouhry, semifinále a finále čtyřhry.

Tento program může být ředitelstvím turnaje změněn.


Možnosti ubytování:
Hotel „Old House“(500 m)
Hotel „Sonata“(1 km)
Hotel „BELARIA“(3 km)
Areál Dobré Pohody, Žimrovice (5 km)
ODKAZY: www.muhradec.cz/infocentrum/ubytovani
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
42
25
 
prezentován
18.07.2019 07:05:52
2.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
67
20
 
prezentován
22.04.2019 21:17:22
3.
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno
72
20
 
prezentován
12.08.2019 11:23:06
4.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
74
20
 
prezentován
12.06.2019 20:42:23
5.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
78
20
 
volná karta
30.08.2019 17:02:36
6.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
81
20
 
prezentován
29.08.2019 14:26:24
7.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
prezentován
14.08.2019 10:16:53
8.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
prezentován
19.03.2019 16:03:59
9.
Woniakowski Marcel 18.05.2002 SK JC Sport Opava
152
12
 
prezentován
17.03.2019 23:21:40
10.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
157
12
 
prezentován
09.08.2019 16:54:22
11.
Rodák Jan 02.05.2001 Městský tenisový klub Karviná
164
12
 
prezentován
30.08.2019 11:00:36
12.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
170
12
 
prezentován
17.08.2019 07:50:12
13.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
181
12
 
prezentován
07.08.2019 09:51:14
14.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
194
12
8
prezentován
18.03.2019 16:17:02
15.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
216
12
24
prezentován
09.08.2019 22:30:15
16.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
224
9
36
prezentován
17.03.2019 14:56:32
17.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
228
9
 
prezentován
24.07.2019 10:15:07
18.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
235
9
26
prezentován
27.07.2019 17:05:14
19.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
243
9
72
prezentován
11.07.2019 09:52:00
20.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
252
9
 
prezentován
07.04.2019 18:54:11
21.
Kysilko Oliver 06.09.2003 TO TJ Nový Jičín
299
9
 
prezentován
25.07.2019 21:16:02
22.
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín
306
9
 
prezentován
26.08.2019 20:21:08
23.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
331
9
 
prezentován
28.03.2019 21:35:17
24.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
367
6
 
prezentován
30.08.2019 13:02:37
25.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
378
6
52
prezentován
21.08.2019 10:54:45
26.
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s.
381
6
 
 
16.06.2019 18:19:09
27.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
459
6
100
prezentován
15.03.2019 16:07:45
28.
Vrba Lukáš 02.05.2003 TO TJ Nový Jičín
533
4
 
prezentován
16.06.2019 19:10:52
29.
Šindler Matěj 04.01.2002 SK LAMA o.s.
652
4
 
přezentován
14.07.2019 10:58:03
30.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 TK Havířov
720
4
102
prezentován
13.06.2019 07:28:17
31.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
925
3
305
prezentován
29.08.2019 21:39:12
32.
Ocásek Maxim 20.05.2005 SK LAMA o.s.
1128
1
460
prezentován
25.03.2019 08:29:08
33.
Zemek Matěj 17.04.2005 SK LAMA o.s.
1128
1
872
prezentován
25.03.2019 08:29:31
34.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
1128
1
 
prezentován
13.05.2019 20:43:33
35.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1128
1
 
prezentován
27.06.2019 12:23:57
36.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
1128
1
333
prezentován
25.08.2019 13:54:23
37.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
1128
1
84
prezentován
26.08.2019 20:24:26
38.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
1128
1
112
prezentován
30.08.2019 12:59:27
39.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
40.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Cerhák Matěj 12.10.2001 Rožnovský tenisový klub
578
4
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 17:52:51
2.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
205
12
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 15:29:09
3.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
845
3
203
odhlášeno hráčem
28.07.2019 21:44:19
4.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
146
12
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 12:51:27
5.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
703
4
87
odhlášeno hráčem
11.08.2019 21:54:24
6.
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk
278
9
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 12:33:13
7.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
155
12
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 22:31:34
8.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 22:04:07
9.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
213
12
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 22:26:48
10.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
82
odhlášeno hráčem
22.08.2019 18:32:10
11.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
158
12
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 11:11:42
12.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
348
6
47
odhlášeno hráčem
25.08.2019 11:08:41
13.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
95
20
 
odhlášeno hráčem
26.08.2019 14:14:41
14.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
 
odhlášeno hráčem
26.08.2019 15:26:01
15.
Klos František 20.05.2004 TJ TO Sokol Stará Bělá
1128
1
268
IS: lhůta 8 dní
26.08.2019 16:25:06
16.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín
659
4
 
odhlášeno hráčem
27.08.2019 21:20:07
17.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
odhlášeno hráčem
28.08.2019 19:25:16
18.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
117
15
 
odhlášeno pořadatelem
29.08.2019 14:27:17
19.
Zemek Štěpán 13.03.2003 SK LAMA o.s.
1128
1
 
odhlášeno pořadatelem
30.08.2019 13:14:11
20.
Smija Martin 13.11.2003 SK JC Sport Opava
703
4
 
odhlášeno hráčem
30.08.2019 13:56:31
21.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
86
20
 
odhlášeno hráčem
30.08.2019 14:16:54
22.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
1081
3
106
odhlášeno pořadatelem
30.08.2019 17:17:53
23.
Vavrečka Matěj 19.06.2003 SK LAMA o.s.
533
4
 
odhlášeno pořadatelem
30.08.2019 17:58:52