Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  27.-30.08.
Věk. kategorie:  dorost
Semerák Jan
 
 
 
Milt Lukáš
6:4, 6:0
 
Průcha Oliver
6:3, 6:2
 
Bernas Daniel
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Kobera Jakub
 
Lukáš Břetislav
6:4, 7:5
 
 
 
Hrdina Aleš
1:6, 7:5, 6:1
 
Šubert Vítek
6:4, 6:1
 
Novotný Šimon
6:4, 6:3
 
Kelnar Lukáš
6:0, 6:3
 
 
6:1, 2:6, 6:3
 
Potůček Adam
 
Stolín Jan
7:5, 6:3
 
 
 
Špringer Adam
6:2, 7:6
 
Horálek Dominik
6:4, 6:3
 
Wünsch Vojtěch
7:6, 3:6, 6:2
 
Mareš Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
4:6, 6:2, 6:1
 
Durovič Milan
 
Příhoda Jan
1:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Šťastný Zoran
6:4, 6:4
 
Slabihoudek Matěj
6:2, 6:1
 
Říha Adam
2:6, 6:4, 6:3
 
Janko Antonín
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:4
 
Kazda Martin
 
Forman Max
2:6, 6:3, 7:5
 
 
 
Jirucha Ladislav
6:2, 6:3
 
Krautman Patrick Joseph
6:3, 6:3
 
Burian Vojtěch
7:6, 6:4
 
Augustýn Mikoláš
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Hájek Tobiáš
 
Šoltys Radek
3:0, scr.
 
 
 
Beneš Martin
6:4, 6:2
 
Kotarac Oliver
6:2, 6:1
 
Baum Štěpán
4:6, 7:5, 6:2
 
Emborg Patrik
6:4, 6:2
 
 
scr.
 
Peterka Adam
 
Marcolla Jakub
6:1, 1:0, scr.
 
 
 
Kulhánek Martin
6:3, 6:0
 
Vůle Matyáš
6:1, 6:2
 
Hauge Lukáš
6:3, 6:4
 
Krautman Christopher Joseph
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Šťastný Boris
 
Keller Oliver
6:3, 6:3
 
 
 
 
5:1, scr.
 
Modrák Martin
 
Kubelka David
6:3, 6:7, 7:5
 
Bureš Michal
6:1, 6:1
 
 
5:7, 6:4, 6:3
 
Hegenbart Max
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet účastníků46
NasazeníBH
Semerák Jan 2335
Hegenbart Max 5925
Stolín Jan 7620
Peterka Adam 7820
Forman Max 8320
Kazda Martin 9820
Potůček Adam 10020
Marcolla Jakub 10320
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 312163

Kazda Martin - Marcolla Jakub
 
 
 
Kelnar Lukáš - Kubelka David
6:4, 6:4
 
Jirucha Ladislav - Šoltys Radek
6:4, 6:0
 
Beneš Tomáš - Hrdina Aleš
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Horálek Dominik - Novotný Šimon
 
Mareš Vojtěch - Durovič Milan
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Janko Antonín - Říha Adam
 
Milt Lukáš - Bureš Michal
7:5, 7:6
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Beneš Martin - Mikula Jakub
 
Průcha Oliver - Šubert Vítek
7:5, 1:6, 1:0
 
 
 
 
6:3, 7:6
 
Wünsch Vojtěch - Lukáš Břetislav
 
Vůle Matyáš - Bernas Daniel
6:4, 1:6, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Hájek Tobiáš - Prachař Jakub
 
Modrák Martin - Kotarac Oliver
7:6, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Burian Vojtěch - Baum Štěpán
 
Šťastný Boris - Šťastný Zoran
6:3, 6:1
 
 
 
 
3:6, 6:2, 1:0
 
Forman Max - Příhoda Jan
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Forman Max 8320
Kazda Martin 9820
Marcolla Jakub 10320
Durovič Milan 11415
Šťastný Boris 11915
Hájek Tobiáš 12315
Příhoda Jan 13015
Prachař Jakub 14115
Kategorie : 8Součet BH: 135
Kódové číslo akce: 314163

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stavrovsky Petr13.01.2001I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Říha Adam12.04.2004TK Neridé
Beneš Tomáš09.07.2001TK Hrušov
Prachař Jakub09.05.2003SK HAMR, z.s.