Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  28.-30.08.
Věk. kategorie:  dorost
Kopecký Maxmilián Albert
 
Trojan Filip
6:4, 6:0
 
Milovanovič Ilija
6:4, 6:4
 
Stibůrek Filip
6:1, 6:2
 
Ščurek Oliver
6:1, 6:2
 
Rychetský  Matyáš
6:2, 6:1
 
Doležel Alex
6:2, 6:2
 
Duba Ondřej
6:4, 6:4
 
Novotný Šimon
6:4, 6:2
 
Cihlář Vojtěch
6:2, 6:0
 
Svoboda Daniel
scr.
 
Jaroš Václav
6:1, 6:1
 
Löffelmann René
6:1, 6:4
 
Pípal Kryštof
6:0, 6:4
 
Juha Konrád
6:3, 6:4
 
Vydlák Šimon
3:6, 6:4, 1:0
 
Kulhánek Martin
6:0, 6:4
 
Kodad Patrik
6:0, 6:1
 
Karas Jan
6:1, 6:2
 
Vňuk Juraj
7:5, 6:3
 
Petrofský Martin
scr.
 
Rat Adam
6:3, 6:2
 
Krechler Ondřej
6:3, 6:0
 
Kameník Lukáš
6:2, 6:1
 
Holík Denis
6:0, 6:1
 
Hais Jan
6:2, 6:0
 
Popravkin Andrej
6:0, 6:1
 
Čech Michal
6:1, 6:1
 
Chvapil Viktor
6:1, 6:0
 
Velek Matěj
6:2, 6:3
 
Watzek Jonáš
6:1, 6:0
 
Šubert Vítek
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků32
NasazeníBH
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Šubert Vítek 18912
Novotný Šimon 20312
Kameník Lukáš 21012
Duba Ondřej 3019
Kulhánek Martin 3069
Vydlák Šimon 3219
Holík Denis 3636
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 312161

Šubert Vítek - Kameník Lukáš
 
 
 
Mlynár Michal - Tuša Robert
6:0, 6:1
 
Kodad Patrik - Rat Adam
6:4, 7:6
 
Vydlák Šimon - Ščurek Oliver
6:0, 6:1
 
 
 
Velek Matěj - Zedek Jakub
6:3, 6:3
 
Rychetský  Matyáš - Vňuk Juraj
6:1, 4:6, 1:0
 
Krechler Ondřej - Löffelmann René
scr.
 
Chvapil Viktor - Milovanovič Ilija
7:6, 6:4
 
 
6:0, 6:4
 
Petrofský Martin - Agovič Semi
 
Pípal Kryštof - Hais Jan
6:4, 4:6, 1:0
 
Juha Konrád - Watzek Jonáš
7:6, 6:2
 
 
6:1, 3:6, 1:0
 
Kopecký Maxmilián Albert - Holík Denis
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Agovič Semi 15512
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Šubert Vítek 18912
Kameník Lukáš 21012
Vydlák Šimon 3219
Holík Denis 3636
Chvapil Viktor 4666
Petrofský Martin 4726
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 314161

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Friedrich Matěj28.06.2002Lob S.A. Bohnice, zs
Severýn Vojtěch04.12.2001Lob S.A. Bohnice, zs

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hais Jan02.06.2005TJ Spoje Praha
Jaroš Václav02.09.2004LTK Liberec
Mlynár Michal12.03.2006Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Zedek Jakub20.11.2007SK Meteor Praha
Tuša Robert14.02.2006TK Sparta Praha