Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  IPM Building Cup
Pořadatel:  TK PTA Kolín
Datum:  29.08-01.09.
Věk. kategorie:  dorost
Čížek Robert
 
 
 
Balada Tomáš
4:6, 6:3, 6:3
 
Kopřiva Zdeněk
6:3, 6:3
 
Daniš Radek
7:5, 6:4
 
 
 
Uhlíř Vít
6:1, 6:0
 
 
 
Zavřel Lukáš
6:4, 6:1
 
 
 
Belozerskikh Alexander
6:1, 6:0
 
Vrba Jan
6:4, 6:2
 
Holub David
6:3, 7:5
 
Pustějovský Zdeněk
7:5, 6:2
 
Malý Patrik
6:4, 6:2
 
 
 
Matějka Filip
6:0, 6:3
 
 
 
Rais Vítek
6:1, 6:0
 
Zima Tomáš
6:3, 6:1
 
Přívora Jan
7:6 (5), 6:0
 
 
 
Jordanov Petr
6:4, 6:1
 
 
 
Rychtecký Tomáš
6:2, 7:5
 
 
 
Matyáš Pavel
6:0, 6:1
 
 
 
Hrdlička Karel
6:1, 6:3
 
Hošek Robert
6:0, 6:4
 
Bezemek Petr
6:2, 6:3
 
 
 
Srna Jiří
6:3, 6:3
 
 
 
Rabas Daniel
5:7, 7:5, 7:6
 
Sláma Jakub
6:2, 7:5
 
Jeníček Jiří
6:3, 6:3
 
 
 
Andres Erik
6:0, 6:0
 
 
 
Adámek Petr
6:2, 6:4
 
 
 
Vrbenský Michael
6:1, 6:1
 
 
 
Paul Daniel
6:3, 7:6
 
Hachle Jan
3:6, 6:4, 6:1
 
Šúchal Tomáš
6:3, 6:0
 
 
 
Niče Ondřej
6:4, 4:6, 6:2
 
 
 
Fousek Jakub
6:1, 6:2
 
Dubský Marek
6:1, 6:0
 
 
4:6, 6:2, 6:2
 
Coubal Martin
 
 
6:4, 7:5
 
Tilšer Jan
 
 
7:5, 6:3
 
Kubíček Jan
 
 
6:2, 6:2
 
Opletal Petr
 
Bauman Michal
6:0, 6:2
 
Šafář Martin
6:2, 6:1
 
Matyáš Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Matúš Slebodník
Poznámka pořadatele: Program na sobotu 31.8.2013 v 10:00 semifinále dvouhry následuje finále dvouhry pro informace ke čtyřhře volejte 776 560565.
Počet účastníků41
NasazeníBH
Čížek Robert 3530
Matyáš Jakub 5725
Šúchal Tomáš 5925
Matějka Filip 7120
Srna Jiří 8920
Malý Patrik 9420
Niče Ondřej 10815
Bezemek Petr 11215
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 312161

Čížek Robert - Šúchal Tomáš
 
 
 
Hošek Robert - Sláma Jakub
scr.
 
Dubský Marek - Bauman Michal
6:1, 6:0
 
Rychtecký Tomáš - Bezemek Petr
scr.
 
 
 
Vrbenský Michael - Šafář Martin
6:2, 6:3
 
 
 
Malý Patrik - Niče Ondřej
6:4, 6:2
 
 
 
Opletal Petr - Tilšer Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Jordanov Petr - Zavřel Lukáš
6:3, 6:4
 
 
 
Vrba Jan - Matyáš Pavel
6:3, 6:4
 
 
 
Coubal Martin - Andres Erik
6:2, 6:1
 
 
 
Rabas Daniel - Pustějovský Zdeněk
6:3, 6:0
 
 
 
Belozerskikh Alexander - Balada Tomáš
6:3, 7:6
 
 
 
Uhlíř Vít - Srna Jiří
6:1, 6:1
 
 
 
Fousek Jakub - Rais Vítek
6:3, 6:1
 
 
 
Holub David - Daniš Radek
6:3, 6:2
 
 
 
Paul Daniel - Zima Tomáš
scr.
 
Hachle Jan - Kubíček Jan
7:6 (3), 6:1
 
Matyáš Jakub - Matějka Filip
scr.
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Matúš Slebodník
Počet dvojic18
NasazeníBH
Čížek Robert 3530
Matyáš Jakub 5725
Šúchal Tomáš 5925
Matějka Filip 7120
Srna Jiří 8920
Malý Patrik 9420
Niče Ondřej 10815
Bezemek Petr 11215
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 314161

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nouza Jiří29.02.1996SK HAMR, z.s.
Paulson David19.02.1996TK Sparta Praha
Tolmachev Vladislav18.07.1996I.ČLTK Praha
Pátek Adam04.08.1997TK Sport Kolovraty
Racek Libor19.09.1995LTC Humpolec