Název: | IPM Building Cup | Pořadatel: | TK PTA Kolín | Datum: | 25.-28.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Pustějovský Zdeněk | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čadil Patrik | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Peterka Adam | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Durovič Milan | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matyáš Pavel | | 6:3, 4:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | | | 6:0, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brückner Lukáš | | 6:7, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Solař David | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kozler Adam | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kraus Martin | | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hoffmann Pavel | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pátý Michael | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Mikeš Adam | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Belozerskikh Alexander | | 3:6, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pátý Daniel | | | | 3:6, 7:5, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | | 6:3, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | | 6:4, 2:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Podolan Petr | 7:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pecák Štěpán | | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Macura Viktor | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | 6:7, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Tomáš | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Václav | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Červinka Petr | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Janko Daniel | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dybal Tomáš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Barnat Jiří | | | 2:6, 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janeček Jan | | | | 6:4, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vojtěch | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Martin | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jiroušek Lukáš | 7:6, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Doubek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Tomáš Müller, Josef Váňa |
Poznámka pořadatele: Program 27.8.2016 v 10:00 hod.: semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry. Poté semifinále čtyřhry a na závěr finále čtyřhry.
Pro bližší info prosím volejte 776 560 565. |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Pustějovský Zdeněk | 30 | 30 | Doubek Lukáš | 49 | 25 | Janko Daniel | 53 | 25 | Kraus Martin | 58 | 25 | Januška Adam | 69 | 20 | Rais Vítek | 76 | 20 | Pecák Štěpán | 83 | 20 | Kozler Adam | 93 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 180 |
Kódové číslo akce: 312156 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Poštolka Roman | 07.04.1999 | Slavoj Český Brod |
|