Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany TSM | Datum: | 23.-25.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Jirák Jaromír | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pospíšil Stanislav | | 6:2, 7:6 | | | |
| | | | | |
Hájek Tobiáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Zámečník Adam | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Zich Matěj | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Aregger Lars | | 6:4, 7:6 | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | | | | 7:6, 6:0 | |
| | | | | |
Haňkovský David | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Vydlák Šimon | | 6:1, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Hošna Tadeáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | | | 3:6, 6:4, 1:0 | | |
| | | | | |
Chlumský Tomáš | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Fišer Štěpán | | 6:7, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
Vašina Vojtěch | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Stanek Martin | | | | | 7:6, 6:2 |
| | | | | |
Brož Daniel | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vávra Jakub | | 6:1, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Pavlovič Max | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kučera Šimon | | | 6:2, 7:6 | | |
| | | | | |
Kadlec Martin | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Uhřík Tadeáš | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kobera Jakub | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Keblúšek Tomáš | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Křivánek Stanislav | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vlásek Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Červený Matyáš | 3:6, 7:5, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Bail Šimon | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Vojtík Filip | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hegenbart Max | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Jirák Jaromír | 168 | 12 | Hegenbart Max | 192 | 12 | Kobera Jakub | 215 | 12 | Kazda Martin | 246 | 9 | Keblúšek Tomáš | 256 | 9 | Gorbušin Ivan | 316 | 9 | Vašina Vojtěch | 321 | 9 | Stanek Martin | 333 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 78 |
Kódové číslo akce: 312154 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hegenbart Max | 08.10.2001 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | Červený Matyáš | 23.02.2001 | TK Sport Kolovraty | Křivánek Stanislav | 03.04.2001 | TK Brno Bosonohy,z.s. | Kadlec Martin | 28.01.1999 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | Kučera Šimon | 05.04.2002 | LTC Modřany 2005 | Vávra Jakub | 03.01.2002 | TC Hořice | Fišer Štěpán | 05.11.2002 | TK Čelákovice | Chlumský Tomáš | 18.05.1999 | Sokol Smíchov I. | Hošna Tadeáš | 28.05.2002 | SK HAMR, z.s. | Vydlák Šimon | 13.09.2002 | TK Sport Kolovraty | Haňkovský David | 09.02.2002 | Sportclub Řevnice, z.s. | Zich Matěj | 20.03.1998 | TK Chomutov | Zámečník Adam | 29.05.2003 | TJ Sokol Vysočany | Jirák Jaromír | 15.05.2001 | TO TJ Tesla Pardubice | Dubský Marek | 16.01.1999 | SK HAMR, z.s. |
|