Název: | Praha Wilson Circuit 2015 - Lob cup | Pořadatel: | LOB Slovan Bohnice | Datum: | 22.-24.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Novák Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Paul Adam | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Makovec Radek | 5:7, 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hlaváček Martin | | | 5:7, 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Vašina Vojtěch | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Elimelech Aviv | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kobera Jakub | 2:6, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jeníček Jiří | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Koníř Jan | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Dybal Tomáš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Khek Jakub | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Harari Noam Moshe | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kolář Jan | | | | | |
| | | | | |
Otáhal Jan | | | | | 6:0, 4:6, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Schmid Daniel | | 6:4, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Beneš Tomáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Drška Vojtěch | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:7, 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pechar Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Mezera Lukáš | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Kladiva Šimon | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Duričič Nikola | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Durovič Milan | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šenk Michal | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Keblúšek Tomáš | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Loder David | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: mgr. jiří knížek |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Novák Martin | 143 | 12 | Loder David | 171 | 12 | Pechar Ondřej | 177 | 12 | Jeníček Jiří | 229 | 9 | Kolář Jan | 248 | 9 | Mezera Lukáš | 251 | 9 | Otáhal Jan | 270 | 9 | Kobera Jakub | 275 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 81 |
Kódové číslo akce: 312149 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hrbas Lukáš | 15.02.2000 | TK Start Praha-Topolka |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany | Mezera Lukáš | 07.10.1998 | Sokol Petrovice | Beneš Tomáš | 09.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | Jeníček Jiří | 14.12.1999 | RPM Spoje Praha | Kobera Jakub | 10.04.2000 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Hlaváček Martin | 24.06.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Paul Adam | 19.03.2000 | SK Aritma Praha |
|