Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  20.-22.08.
Věk. kategorie:  dorost
Forman Max
 
 
 
Vašák Jakub
7:5, 6:2
 
Havránek Šimon
6:2, 7:6
 
Jaroš Václav
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Hagino Takuya
 
Svoboda Daniel
6:2, 6:1
 
 
 
Lisner Vít
6:2, 6:1
 
Šturma Michal
6:1, 7:5
 
Kozlovský Matyáš
5:7, 6:2, 1:0
 
Stibůrek Filip
6:7, 6:3, 1:0
 
 
6:3, 0:6, 1:0
 
Janko Antonín
 
Valoušek Jakub
6:3, 6:2
 
 
 
Krechler Ondřej
6:2, 6:3
 
Řehák Michal
6:3, 6:0
 
Douda Pavel
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Ben Ahmed Adam
 
Chvapil Viktor
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Lisner Adam
 
Bělov Petr
6:3, 6:4
 
Vaníček Josef
6:3, 2:6, 1:0
 
 
6:1, 6:4
 
Modrák Martin
 
Holík Denis
6:4, 6:4
 
 
 
Brož Dominik
6:3, 6:2
 
Vojta Martin
6:1, 6:2
 
Cihlář Vojtěch
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Ščurek Oliver
 
Krautman Christopher Joseph
6:2, 6:4
 
 
 
Kotarac Alex
6:0, 6:3
 
Pešl Alec
6:1, 6:2
 
Elich Samuel
6:1, 6:2
 
Arefe Tarkan
6:1, 6:1
 
 
scr.
 
Uhřík Tadeáš
 
Bureš Ondřej
7:5, 6:3
 
 
 
Havránek Lukáš
6:0, 6:1
 
Novotný Bruno
6:0, 6:1
 
Forgács Alex Gabriel
6:1, 6:1
 
Kovačka Matouš
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Janus Patrik
 
Jašek David
7:5, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Trykar Lukáš
 
Přibyl Tadeáš
7:6, 6:2
 
Vaníček Šimon
6:4, 7:6
 
 
6:1, 6:1
 
Král David
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: ČTVRTEK : 8.45: SEMI SINGLA, PAK FI. DEBL FI ODPOLEDNE.
Počet účastníků43
NasazeníBH
Forman Max 7420
Král David 17112
Valoušek Jakub 19412
Uhřík Tadeáš 20512
Modrák Martin 2469
Janko Antonín 2879
Bureš Ondřej 3239
Holík Denis 3636
Kategorie : 5Součet BH: 89
Kódové číslo akce: 312143

Forman Max - Kladiva Šimon
 
 
 
Bělov Petr - Přibyl Tadeáš
6:0, 6:1
 
Krechler Ondřej - Vojta Martin
6:1, 6:1
 
Bureš Ondřej - Douda Pavel
6:3, 6:0
 
Hagino Takuya - Janus Patrik
6:0, 6:1
 
Kotarac Alex - Kozlovský Matyáš
6:2, 6:1
 
Brož Dominik - Havránek Šimon
6:3, 6:1
 
Jašek David - Holík Denis
scr.
 
Chvapil Viktor - Milovanovič Ilija
6:4, 4:6, 1:0
 
Krautman Christopher Joseph - Svoboda Daniel
6:4, 4:6, 1:0
 
Janko Antonín - Ščurek Oliver
7:5, 3:6, 1:0
 
Vaníček Šimon - Pešl Alec
6:4, 6:3
 
Forgács Alex Gabriel - Kovačka Matouš
6:4, 6:0
 
Novotný Bruno - Jaroš Václav
6:4, 6:1
 
Ben Ahmed Adam - Valoušek Jakub
6:4, 6:3
 
Počet dvojic15
NasazeníBH
Kladiva Šimon 3230
Forman Max 7420
Valoušek Jakub 19412
Janko Antonín 2879
Bureš Ondřej 3239
Holík Denis 3636
Hagino Takuya 3956
Jašek David 3976
Kategorie : 5Součet BH: 98
Kódové číslo akce: 314143

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kodad Patrik07.07.2004TJ Radlice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kovačka Matouš09.03.2005Sokol Říčany
Forgács Alex Gabriel02.08.20041. Vestecká sportovní o.s.
Vaníček Josef23.12.2005TJ Sokol Vysočany
Šturma Michal28.01.2004Tenisový klub Mníšek
Milovanovič Ilija12.09.2003TK Ruzyně Praha
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany