Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  CT ŠKODA PLZEŇ z.s.
Pořadatel:  TK Škoda Plzeň z.s.
Datum:  17.-20.08.
Věk. kategorie:  dorost
Forman Max
 
 
 
Šubert Vítek
6:4, 7:6
 
Vild Ondřej
6:3, 6:2
 
Strnad Jiří
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Bažant Filip
 
Krischke Adam
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Mouček Tomáš
 
 
6:4, 6:1
 
Rieser Frederik William
 
 
6:1, 6:1
 
Hovorka Patrik
 
Matějka Daniel
6:3, 6:7 (7), 6:2
 
 
 
 
3:6, 6:3, 6:1
 
Havlíček Mark
 
Hujo Ondřej
6:1, 6:2
 
 
 
 
7:6, 6:4
 
Mach Štěpán
 
Zapský Adam
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Kolářík Jakub
 
Brašna Dominik
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kollár Petr
 
Janoušek Lukáš
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:1, 7:6
 
Šťastný Zoran
 
Bůcha Milan
6:0, 6:2
 
 
 
 
7:6, 0:6, 7:5
 
Gosler Marek
 
Velík Lukáš
6:4, 6:7, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Babka Jakub
 
Kameník Lukáš
6:4, 2:6, 6:2
 
Uhřík Tadeáš
6:4, 6:4
 
 
6:3, 7:6
 
Mareš Vojtěch
 
Schneider Václav
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Hertl Otto
 
Fáček Jan
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Jedlička Adam
 
Růžička Tomáš
7:5, 4:6, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Hrdina Aleš
 
Padevět Jonáš
1:6, 6:3, 6:1
 
Brož Tobiáš
7:5, scr.
 
 
6:1, 6:3
 
Doušek Adam
 
Rozhodčí turnaje: Ducz Luděk (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry se hraje v pondělí 19.8. 2019 od 09,00 hod. Ing. Ducz v.r.
Počet účastníků35
NasazeníBH
Forman Max 7420
Doušek Adam 7420
Matějka Daniel 8520
Mareš Vojtěch 11415
Schneider Václav 12915
Kollár Petr 13315
Hovorka Patrik 13515
Janoušek Lukáš 14412
Kategorie : 8Součet BH: 132
Kódové číslo akce: 312140

Forman Max - Uhřík Tadeáš
 
 
 
Fáček Jan - Brož Tobiáš
7:5, 7:5
 
Hertl Otto - Tyrpák Josef
6:1, 6:2
 
Mareš Vojtěch - Schneider Václav
6:7, 6:1, 1:0 (3)
 
Hrdina Aleš - Šubert Vítek
6:3, 6:3
 
Jedlička Adam - Vild Ondřej
6:1, 6:1
 
Brašna Dominik - Kolářík Jakub
6:2, 6:2
 
Bažant Filip - Zapský Adam
7:6, 4:6, 1:0 (8)
 
Gosler Marek - Mouček Tomáš
1:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Šťastný Zoran - Velík Lukáš
6:2, 6:2
 
Hovorka Patrik - Havlíček Mark
6:3, 6:1
 
Mach Štěpán - Hujo Ondřej
6:3, 7:5
 
Strnad Jiří - Bůcha Milan
6:2, 6:1
 
 
7:6 (5), 6:2
 
Matějka Daniel - Kameník Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Ducz Luděk (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Forman Max 7420
Matějka Daniel 8520
Mareš Vojtěch 11415
Schneider Václav 12915
Hovorka Patrik 13515
Havlíček Mark 15012
Hrdina Aleš 17712
Mach Štěpán 17812
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 314140

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Duba Ondřej09.04.2003LTK Klatovy

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šťastný Zoran10.06.2003TJ Spoje Praha
Mach Štěpán09.08.2004TK Frýdlant v Čechách
Rieser Frederik William31.12.2006TK Škoda Plzeň z.s.
Tyrpák Josef20.09.2001TK Škoda Plzeň z.s.