Pořadatel: | TK SK Zlín | Datum: | 16.-18.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Mišťúrik Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovalenko Denis | | 6:2, 4:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Bail Šimon | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Andódi Mário | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hansal Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Kohout Lukáš | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kotásek David | | | | | | |
| | | | | | |
Michal Tomáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:7, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Závada Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Jurásek Jakub | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Popelka Libor | | | | | | |
| | | | | | |
Bubák Vojtěch | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Balajka Milan | | | | | | |
| | | | | | |
Barták Jakub | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mikulčák Karel | | | | | | |
| | | | | | |
Herman Jan | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Unzeitig Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Tetera Filip | | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Žalud Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Olšina Radek | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zmeškal Mikuláš | | | | | | |
| | | | | | |
Adamec Jan | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 2:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Gajzur Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kondler Jan | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Těšínský Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Kalčík Pavel | | | | | 6:2, 6:7 (2), 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kováč Benjamin | | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Daniel | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Huf Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Gofroj Ondřej | | | | 7:6 (3), 4:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Knoll Libor | | | | | | |
| | | | | | |
Žaroský Jan | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Horejš Daniel | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Laciga Radek | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Mišťúrik Jakub | 110 | 15 | Těšínský Jakub | 257 | 9 | Laciga Radek | 257 | 9 | Jurásek Jakub | 266 | 9 | Unzeitig Filip | 417 | 6 | Závada Ondřej | 427 | 6 | Tetera Filip | 457 | 6 | Kalčík Pavel | 559 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 64 |
Kódové číslo akce: 312140 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kalčík Pavel | 21.01.1999 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Kovalenko Denis | 24.11.1999 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|