Název: | Turnaj dorostenců třídy B | Pořadatel: | TO SK Žamberk | Datum: | 18.-21.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Černý Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Pavel | | 7:5, 1:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | 2:4, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Sluka Matěj | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kárník Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Vrtěna Tomáš | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Veigert Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Macek Matěj | | | 5:7, 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Novotný Šimon | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Paleček Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bartes Petr | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Lukáš | | | 7:6 (3), 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Horálek Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | | | | 3:6, 6:3, 7:6 (7) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jirucha Ladislav | | | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | | | 7:6 (4), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Divila Radek Adam | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (5), 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Pavlišta Jonáš | | | | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Maňour Kryštof | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Jan | 6:0, 4:6, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zourek David | | | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Matějíček Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Vencl Matyáš | | | 5:7, 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bezdíček Bohumil | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kolář Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčíř Petr | | | | | 6:1, 7:6 (4) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Skokan Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Palán David | | | 5:7, 7:5, 7:6 (7) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Wünsch Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Holub Mikuláš | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Čížek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Praus Lukáš | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Častulík Marek | 7:6 (4), 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Holiš Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jakub Kulhánek |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Černý Matyáš | 63 | 25 | Holiš Dominik | 72 | 20 | Kolář Filip | 89 | 20 | Matějka Daniel | 116 | 15 | Pavlišta Jonáš | 121 | 15 | Krejčíř Petr | 124 | 15 | Příhoda Jan | 130 | 15 | Paleček Adam | 132 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 140 |
Kódové číslo akce: 312136 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Šlapák David | 20.04.2003 | LTK Liberec |
|