Štěpánek Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gosler Marek | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Nechanický Michal | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Emborg Patrik | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Růžička Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Závrský Hynek | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skrbek Matěj | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šmídt Daniel | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Cyprich Radek | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Peterka Adam | 6:7 (5), 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Koutek Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | | 4:6, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Lehečka Jiří | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Stolín Jan | | | 6:1, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Kozler Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Beran Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Stavrovskij Petr | | | 7:6 (7), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vavřík Roman | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Vychopeň Vojtěch | | | | | | 6:1, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cyprich Lukáš | | 7:5, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Brunclík Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Belozerskikh Alexander | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Mikeš Adam | | | | 6:7 (4), 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tomaščík Peter | | | | | | |
| | | | | | |
Aregger Lars | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | 6:2, 7:6 (2) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Škopek Martin | | | | | 7:5, 0:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pleva Jan | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bureš Martin | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Arendar Roman | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pašek Adam | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pírek František | | | | | | |
| | | | | | |
Loder David | | | | 4:6, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Podolan Petr | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hegenbart Max | 4:6, 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kraus Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Pašek tel.606621561 |
Poznámka pořadatele: Hráč Belozerskikh nenastoupil do zápasu s Adamem Růžičkou z důvodu poranění nohy, Stolín nestihl stanovený začátek utkání s Kozlerem. |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Štěpánek Antonín | 13 | 45 | Kraus Martin | 58 | 25 | Podlešák Marek | 64 | 20 | Januška Adam | 69 | 20 | Koutek Matěj | 75 | 20 | Škopek Martin | 79 | 20 | Sedláček Jan | 84 | 20 | Vychopeň Vojtěch | 85 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 190 |
Kódové číslo akce: 312134 |
|
|