Český tenisový svaz
Datum:
17.-20.08.
Pořadatel:
LTC Pardubice (B - 300)
Kódové číslo:
316132
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D.
Dostihová 1206
530 06 Pardubice
Tel. (1):
777 132 728
Tel. (2):
728 407 725
Tel. (3):
777 401 431
E-mail:
zalabska@centrum.cz
Internet:
www.ltcpardubice.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
0
 
08.04.2019 13:26:30
2.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
0
 
09.07.2019 07:59:19
3.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
0
 
31.03.2019 12:27:39
4.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
89
20
0
 
15.03.2019 13:03:53
5.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
0
 
15.03.2019 01:42:39
6.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
95
20
0
 
18.03.2019 11:31:39
7.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
0
 
30.06.2019 09:10:21
8.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
0
 
25.06.2019 10:35:56
9.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
111
15
0
 
30.06.2019 18:16:24
10.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
0
 
14.05.2019 20:33:54
11.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
118
15
0
 
08.07.2019 18:41:45
12.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
119
15
0
 
12.04.2019 23:42:43
13.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
120
15
15
 
31.03.2019 15:02:30
14.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
124
15
0
 
29.06.2019 19:45:15
15.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
0
 
06.07.2019 22:11:28
16.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
165
12
0
 
14.07.2019 08:55:47
17.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
0
 
10.06.2019 13:29:53
18.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
0
 
16.03.2019 22:59:12
19.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
0
 
16.07.2019 14:26:40
20.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
199
12
0
 
18.06.2019 21:09:21
21.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
213
12
0
 
04.07.2019 23:27:43
22.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
224
9
0
 
22.04.2019 19:03:03
23.
Čížek Daniel 12.04.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
226
9
0
 
16.06.2019 19:50:27
24.
Hrubý Pavel 16.03.2001 TK Pernštýn 1897 Pardubice
232
9
0
 
16.07.2019 10:17:11
25.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
0
 
01.04.2019 17:53:32
26.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
239
9
0
 
21.05.2019 20:43:50
27.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
243
9
72
 
11.07.2019 09:48:58
28.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
252
9
0
 
07.04.2019 18:51:52
29.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
 
28.03.2019 10:04:06
30.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
258
9
0
 
25.03.2019 15:28:05
31.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
0
 
03.06.2019 17:07:42
32.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
 
20.03.2019 22:20:38
33.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
 
19.03.2019 21:16:00
34.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
 
06.07.2019 13:20:50
35.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
338
6
101
 
20.03.2019 12:58:33
36.
Berka Vojtěch 15.03.2002 LTC Pardubice
355
6
0
 
21.04.2019 10:29:48
37.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
 
23.06.2019 15:24:38
38.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
447
6
31
 
01.04.2019 20:13:04
39.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
504
6
224
 
01.07.2019 23:17:37
40.
Holub David 12.02.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
555
4
0
 
08.07.2019 17:53:28
41.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
617
4
0
 
12.04.2019 18:27:16
42.
Robiček Jan 31.07.2002 SK Tenis Tišnov
638
4
0
 
20.06.2019 13:10:57
43.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín
659
4
0
 
30.06.2019 19:16:11
44.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
673
4
80
 
03.04.2019 20:50:52
45.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
740
4
91
 
03.07.2019 06:38:36
46.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
1128
1
0
 
13.05.2019 20:44:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kurka Tomáš 05.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
703
4
338
odhlášeno hráčem
13.07.2019 15:44:30