Název: |
LAMA Cup 2018 |
Datum: |
17.-21.08. |
Pořadatel: |
SK LAMA o.s. (B - 300) |
Kódové číslo: |
316129 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ostroborodov Alexandr |
: |
Gudrichova 762 |
: |
747 41 Hradec nad Moravicí |
Tel. (1): |
731834473 |
Tel. (2): |
553654228 |
E-mail: |
sport@lamagroup.cz |
Internet: |
www.sportlama.cz |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 20.8.2018
v 9:00 : semifinále a finále dvouhry,
semifinále a finále čtyřhry.
TURNAJ ŘÍDÍ: Vrchní rozhodčí - LYKO Pavel tel.: 607786250
Celkový objem financí na ceny, 20 tis. Kč.
Kvalifikace zrušena !!! Do hlavní soutěže bude přijato 48 hráčů.
Prezentace v pátek 17.8.2018 do 17.00 hod
Prezentace hlavní soutěže v pátek 17.8.2018 v čase 16.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 731 834 473 nebo osobně v klubovně SK LAMA, Hradec nad Moravicí, kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry hlavní soutěže. Program na sobotu 18.8.2018 bude zveřejněn zde nejpozději v 20.00 hod.
Předběžný program turnaje:
sobota 18.8.2018 - 1.kolo dvouhry, 2.kolo dvouhry, 1.kolo čtyřhry,
neděle 19.8.20182018 - osmifinále dvouhry, čtvrtfinále dvouhry, osmifinále čtyřhry, čtvrtfinále čtyřhry,
pondělí 20.8.2018.2018 - semifinále dvouhry, semifinále a finále čtyřhry,
úterý 21.8..2018 - finále dvouhry,
Tento program může být ředitelstvím turnaje změněn.
Celkový objem financí na ceny, 20 tis. Kč.
Ceny pro nejlepší 1.-3. místo dvouhra :
1. místo + pohár
2. místo + pohár
3. místo + pohár
Ceny pro nejlepší 1.-3. místo čtyřhra (pro pár):
1. místo + pohár
2. místo + pohár
3. místo pohár
Možnosti ubytování:
Hotel „Old House“(500 m)
Hotel „Sonata“(1 km)
Hotel „BELARIA“(3 km)
Areál Dobré Pohody, Žimrovice (5 km)
ODKAZY: www.muhradec.cz/infocentrum/ubytovani
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
84 |
20 |
|
|
27.07.2018 19:00:46 |
2. |
Pozdenkov Petr |
15.06.2002 |
TJ Brno-Komín |
95 |
20 |
|
|
03.08.2018 09:13:10 |
3. |
Hrachovec Tomáš |
27.07.2001 |
TK Slavia Orlová |
96 |
20 |
|
|
22.03.2018 20:16:29 |
4. |
Mihoč Jakub |
31.01.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
100 |
20 |
|
|
09.05.2018 20:18:00 |
5. |
Moravec Ondřej |
25.08.2001 |
TK Hlučín |
105 |
20 |
|
|
28.03.2018 19:01:16 |
6. |
Ventrča Václav |
15.08.2001 |
TK Zlín |
113 |
15 |
|
|
24.06.2018 21:09:05 |
7. |
Mišťúrik David |
24.09.2001 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
126 |
15 |
|
|
13.07.2018 12:26:32 |
8. |
Galuška Daniel Damián |
16.12.2002 |
SK LAMA o.s. |
132 |
15 |
|
|
14.05.2018 14:05:58 |
9. |
Kubín Matěj |
15.05.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
134 |
15 |
|
|
03.04.2018 17:03:52 |
10. |
Mikulák Jakub |
04.08.2001 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
138 |
15 |
|
|
03.07.2018 13:35:24 |
11. |
Navrátil Filip |
18.11.2001 |
TC Brno. |
151 |
15 |
|
|
05.08.2018 18:14:30 |
12. |
Valigůra Radim |
29.06.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
193 |
12 |
|
|
26.03.2018 21:07:19 |
13. |
Rodák Jan |
02.05.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
201 |
12 |
|
|
21.03.2018 18:30:56 |
14. |
Otypka Matouš |
12.02.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
204 |
12 |
10 |
|
19.03.2018 20:25:28 |
15. |
Bollog Jiří |
21.07.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
204 |
12 |
|
|
20.06.2018 19:22:46 |
16. |
Navrátil Vojtěch |
02.05.2002 |
TK Mohelnice, z.s. |
209 |
12 |
|
|
23.06.2018 15:07:55 |
17. |
Botur Lukáš |
21.08.2001 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
209 |
12 |
|
|
21.07.2018 09:57:50 |
18. |
Gedeon Petr |
06.04.2002 |
TK Kopřivnice z.s. |
237 |
9 |
|
|
29.07.2018 19:34:49 |
19. |
Zeithamel David |
27.02.2003 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
249 |
9 |
21 |
|
23.05.2018 09:02:07 |
20. |
Holeš Marcel |
30.10.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
251 |
9 |
|
|
01.08.2018 14:28:37 |
21. |
David Tomáš |
07.05.2003 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
280 |
9 |
72 |
|
26.06.2018 18:40:14 |
22. |
Zapletal Josef |
07.01.2003 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
281 |
9 |
9 |
|
14.04.2018 20:12:17 |
23. |
Čech Filip |
23.08.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
291 |
9 |
39 |
|
06.08.2018 13:44:56 |
24. |
Woniakowski Marcel |
18.05.2002 |
SK JC Sport Opava |
317 |
9 |
|
|
21.03.2018 21:28:57 |
25. |
Kus Jan |
11.04.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
320 |
9 |
|
přijat do hl. soutěže |
13.08.2018 08:59:49 |
26. |
Machala Martin |
18.04.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
355 |
6 |
17 |
|
22.07.2018 20:27:12 |
27. |
Krautman Patrick Joseph |
11.09.2001 |
LTC Modřany 2005 |
403 |
6 |
|
|
04.07.2018 11:17:42 |
28. |
Havránek Jakub |
19.04.2002 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
411 |
6 |
|
volná karta |
22.07.2018 20:47:10 |
29. |
Burda Jiří |
14.11.2001 |
TK Hlučín |
481 |
6 |
|
|
30.07.2018 13:49:31 |
30. |
Křesina Adam |
06.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
493 |
6 |
41 |
|
11.06.2018 19:15:16 |
31. |
Klemens Filip |
13.08.2003 |
TC Třinec |
504 |
6 |
73 |
|
27.03.2018 23:47:38 |
32. |
Janík Petr |
09.03.2003 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
521 |
6 |
129 |
|
20.03.2018 19:36:03 |
33. |
Spirka Simon |
19.02.2004 |
Slavoj Český Těšín |
618 |
4 |
111 |
|
07.08.2018 11:37:56 |
34. |
Glocman Michal |
27.04.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
629 |
4 |
74 |
|
02.08.2018 16:52:27 |
35. |
Kysilko Oliver |
06.09.2003 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
639 |
4 |
226 |
volná karta |
02.08.2018 14:47:41 |
36. |
Polách Felipe |
23.06.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
745 |
4 |
69 |
|
04.08.2018 11:46:48 |
37. |
Bogdasaryan Evgeniy |
28.06.2001 |
- |
824 |
3 |
|
volná karta |
25.07.2018 19:00:54 |
38. |
Krautman Christopher Joseph |
14.03.2004 |
LTC Modřany 2005 |
872 |
3 |
340 |
volná karta |
04.07.2018 11:34:54 |
39. |
Šindler Matěj |
04.01.2002 |
SK LAMA o.s. |
872 |
3 |
|
volná karta |
25.07.2018 19:01:52 |
40. |
Vavrečka Matěj |
19.06.2003 |
SK LAMA o.s. |
1170 |
1 |
362 |
volná karta |
11.08.2018 16:22:45 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Zpěvák Lukáš |
17.12.2001 |
Jiskra Otrokovice |
127 |
15 |
|
přijat do hl. soutěže |
15.08.2018 20:53:15 |
2. |
Černý Jakub |
27.06.2004 |
TK SC OSTRAVA |
500 |
6 |
66 |
přijat do hl. soutěže |
15.08.2018 20:51:34 |
3. |
Krahulec Jan |
27.08.2004 |
Městský tenisový klub Karviná |
1170 |
1 |
109 |
přijat do hl. soutěže |
14.08.2018 19:19:14 |
4. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
5. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
6. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
7. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
8. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
9. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Bežák Milan |
13.11.2002 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
127 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2018 20:23:05 |
2. |
Stříteský Tomáš |
17.05.2000 |
SK Tenis Tišnov |
192 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2018 20:02:56 |
3. |
Častulík Marek |
26.03.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
255 |
9 |
135 |
odhlášeno hráčem |
23.07.2018 11:27:07 |
4. |
Postupa Richard |
10.03.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
301 |
9 |
34 |
odhlášeno hráčem |
23.07.2018 17:54:49 |
5. |
Homola Patrik |
10.02.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
502 |
6 |
27 |
odhlášeno hráčem |
29.07.2018 06:58:21 |
6. |
Křenek Kristián |
28.05.2003 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
273 |
9 |
87 |
odhlášeno hráčem |
03.08.2018 09:23:02 |
7. |
Paleček Adam |
09.01.2001 |
TJ Brno-Komín |
132 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2018 11:12:40 |
8. |
Macek Matěj |
24.07.2001 |
T.J. Sokol Šumperk |
397 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2018 02:11:38 |
9. |
Holiš Dominik |
22.05.2000 |
Rožnovský tenisový klub |
72 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2018 19:04:14 |
10. |
Vaculík Lukáš |
08.02.2002 |
BLTC Brno |
32 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2018 20:19:20 |
11. |
Mališ Šimon |
17.08.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
221 |
12 |
3 |
odhlášeno hráčem |
09.08.2018 17:11:56 |
12. |
Hojgr Milan |
13.03.2002 |
TK Mohelnice, z.s. |
840 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2018 20:34:31 |
13. |
Syrovátka Filip |
25.10.2001 |
Tenisový klub Eden HK |
440 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2018 12:01:09 |
14. |
Kulhánek Michael |
01.07.2001 |
TC Brno. |
105 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2018 12:44:24 |
15. |
Opálka Matyas |
11.01.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
392 |
6 |
48 |
odhlášeno hráčem |
10.08.2018 17:36:35 |
16. |
Divila Radek Adam |
24.11.2002 |
TK Milo Olomouc |
178 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2018 20:17:38 |
17. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
305 |
9 |
49 |
odhlášeno hráčem |
11.08.2018 11:46:24 |
18. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
119 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2018 11:56:12 |
19. |
Rys Dominik |
20.09.2002 |
SK JC Sport Opava |
90 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.08.2018 12:04:45 |
20. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
42 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2018 11:26:44 |
|