Název: | POHÁR MĚSTA OPAVY | Pořadatel: | TK Opava | Datum: | 09.-11.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Běrský Michael | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Darmovzal Denis | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Stareček Tomáš | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Reichel Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kahanek Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Vitásek Matouš | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miler Tomáš | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zeman Ondřej | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Karhánek Tomáš | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Jasko Oscar | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Horáček Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Darmovzal Dominik | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pchálek Šimon | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šuchma Petr | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pavelka Patrik | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Cao Xuan Hoang | | | | | | |
| | | | | | |
Vaško Dominik | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Demel Jakub | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Glumbík Martin | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Poledňák Petr | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Zacharopulos Ilias | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kovařík David | | | | | | |
| | | | | | |
Poljak Martin | | | | | | 6:3, 2:6, 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Konečný Daniel | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dybal Tomáš | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Chrobák Arnošt | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Simon Vilém | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hrbáč Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Stříbný David | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burda Jan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cwik Otakar | | | 6:2, 3:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Dušek Marco | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Filo Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Bartoněk Lukáš | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Heinz Tomáš | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Reichel Albert | 3:6, 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Hampl Filip | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Závada Ondřej | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Nguyen Nhat Hung | | | | | | |
| | | | | | |
Merta Vojtěch | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jarmar Vratislav | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bujok Jan | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Ječmík Albert | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Krystyn Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Mgr.Jiří Šulák |
| Počet účastníků | 44 | Nasazení | CŽ | BH | Běrský Michael | 98 | 15 | Krystyn Vladimír | 117 | 15 | Filo Roman | 162 | 12 | Darmovzal Dominik | 168 | 12 | Kovařík David | 206 | 9 | Horáček Martin | 214 | 9 | Bartoněk Lukáš | 236 | 9 | Poljak Martin | 269 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 312125 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Šabatka Radek | 12.07.1997 | Tenisový klub Minerva Opava,z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hampl Filip | 10.12.1998 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Poljak Martin | 12.08.1999 | TK Dolní Benešov | Jasko Oscar | 14.02.1999 | TK Krnov | Zeman Ondřej | 28.01.1999 | SK JC Sport Opava | Reichel Matyáš | 08.11.2001 | TK Krnov |
|