Podolan Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Hujo Ondřej | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Valoušek Jakub | | | 6:3, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kollár Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Patrik | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Musil Jindřich | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Alex | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Uhřík Tadeáš | | | 7:6 (5), 6:4 | | | |
| | | | | | |
Mach Štěpán | 3:6, 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | | | | | | |
| | | | | | |
Čech Michael | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Štěpán | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Vašíř Adam | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Holub Mikuláš | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jindáček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Palán David | | | | 4:6, 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zapský Adam | | 4:6, 7:6 (4), scr. | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Rudolf Matěj | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Veigert Vojtěch | | | | | | 1:6, 6:2, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jansa Štěpán | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Ondřej | | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Laibl Matěj | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | | | | | | |
| | | | | | |
Keller Oliver | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Blažka Daniel | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kroužek Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Baum Štěpán | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bartes Petr | | 5:7, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bažant Filip | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Oliver | | | 3:6, 7:6 (4), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | 7:6 (4), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Havlíček Mark | | | | | | |
| | | | | | |
Janis Tomáš | | | | 4:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Brož Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
Babka Jakub | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Říha Matyáš | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sklenka Victor Andrés | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: Hráč Baum nedohrál zápas pro bolesti zad. , hráč Sklenka skrečoval dvouhru a čtyřhru z osobních důvodů.
Program na 15.8.2019:
9.00 hod - SF dvouher, z důvodu skrečů se finále dvouhry bude hrát 15.8. 2019, dále dvě kola čtyřher.
NB 10.00 hod. čtyřhra : Kubín, Lukáš/Janis, Keller, Havlíček, Hovorka/Apltauer, Baum
NB 11.00 hod. - ostatní hráči |
| Počet účastníků | 44 | Nasazení | CŽ | BH | Podolan Petr | 39 | 30 | Sklenka Victor Andrés | 48 | 25 | Kroužek Jiří | 50 | 25 | Čech Michael | 50 | 25 | Veigert Vojtěch | 69 | 20 | Baum Štěpán | 70 | 20 | Matějka Daniel | 85 | 20 | Lukáš Břetislav | 94 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 312119 |
|
|