Název: | Praha Wilson Circuit 2014 - Sigg cup | Pořadatel: | TK Ruzyně Praha | Datum: | 08.-11.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Hachle Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Barek Svatopluk | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Jeníček Jiří | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pilecký Daniel | | | 6:2, 2:6, 6:4 | | |
| | | | | |
Vích Damián | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vychopeň Vojtěch | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bělohlávek Martin | scr. | | | | |
| | | | | |
Holán Lukáš | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
Slezák Marek | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hospodka David | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Baštář Pavel | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šenk Michal | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Růžička Adam | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pšenička Jaroslav | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Poštolka Roman | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Neumann Vilém | | | | | 6:3, 6:0 |
| | | | | |
Kubeš Alex | 4:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Šmída David | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Zeman Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | |
Šmída Daniel | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Brázda Robin | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vaněk Jiří | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šafář Martin | | | | 4:1, scr. | |
| | | | | |
Otáhal Jan | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Januška Adam | | 6:4, 7:6 (5) | | | |
| | | | | |
Holoubek Jan | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Benda Marek | | | 6:1, 3:6, 6:2 | | |
| | | | | |
Kokeš Daniel | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Moser Jiří | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hošek Robert | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Luděk Císař |
Poznámka pořadatele: Pro špatné počasí a po domluvě s hráči se finále odehraje v pátek 15.8.
Bělohlávek skreč pro zranění oka, Vaněk zranění zad. |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Hachle Jan | 115 | 15 | Hošek Robert | 180 | 12 | Holán Lukáš | 223 | 9 | Vaněk Jiří | 225 | 9 | Neumann Vilém | 231 | 9 | Šafář Martin | 291 | 9 | Poštolka Roman | 317 | 6 | Bělohlávek Martin | 368 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 312118 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kalousek Robin | 22.07.1999 | SK Aritma Praha | Koukal Vojtěch | 19.05.2000 | TK Spartak Jihlava |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Benda Marek | 24.03.1998 | Tenis Cibulka | Jindra Pavel | 07.06.1999 | TK Kaznějov | Neumann Vilém | 15.07.1998 | SK Aritma Praha | Vychopeň Vojtěch | 11.08.1999 | TK Škoda Plzeň z.s. | Hachle Jan | 30.07.1997 | Tenis Cibulka | Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha |
|